שיפור תוצאות עסקיות

אימון עסקי

ממלאים תפקיד בכיר בחברה? בואו ללמוד כיצד אתם יכולים להשתפר ולהתייעל, לטובת התפתחות העסק, העובדים ומכירות החברה. חברת x2y ייעוץ להצלחה מציעה לכם אימון עסקי למנהלים מקצועי ומקיף שיזניק אתכם שלב אחד קדימה.

ככל שהארגון גדול יותר כך גדל גם המרחק בין בעל התפקיד הבכיר לבין הכישלון או ההצלחה, הן כשמדובר במכירות והן כשמדובר בלוגיסטיקה וארגון החברה. בעסקים בינוניים וקטנים, לעומת זאת, יש חשיבות לכל פעולה שנוקט הדרג הבכיר והיא יכולה להשפיע כמעט במיידיות על פעילות החברה ועל הרווחיות שלה.

אימון עסקי למנהלים מסייע לבעלי תפקידים בכירים ולדרגי הביניים בעסק למצות את כלל כישוריהם, לקבל כלים חשובים וללמוד כיצד ניתן להביא להתייעלות העסק. המטרת ההיעזרות במאמן עסקי למנהלים היא ללמוד להכיר את מבנה החברה הייחודי, ללמוד לקבל החלטות מקצועיות לטווח הארוך, לשפר את ההתנהלות הפיננסית ולייעל את ארגון העובדים בחברה.

ניהול נכון של עסק עם X2Y

הרגלי עבודה נכונים

אימון עסקי למנהלים הרגלי עבודה נכונים הם חלק חשוב ומהותי בכל התנהלות כלכלית חכמה. על המנהל מוטלות משימות רבות, ועל מנת לתרמן בהצלחה בין משימות אלה, עליו לרכוש הרגלי עבודה נכונים. ניהול נכון של זמן, התמקדות במשימות העיקריות והאצלת סמכויות במקום בו יש בכך צורך, אלה הרגלי עבודה שיקדמו את העסק.

גם שיפור יכולות שבעלי תפקידים שונים מגלים בהם חולשה יחסית וניצול נכון של היכולות בתחומים שהם חזקים בהם, זו דרך טובה להביא להתייעלות הארגון.

אימון עבור מנהלים נועד לזהות חולשות קיימות, שיפורן והעצמת תכונות חיוביות.

ייעוץ עסקי המספק גרף עליה

אימון עסקי למנהלים – איך זה עובד?

האימון כולל מספר פגישות; הפגישות הראשונות מוקדשות להיכרות ולהבנת האתגרים העומדים בפני המנהל. לאחר מכן מתבצע תהליך של התמודדות עם בעיות, תוך התנסות באתגרים הרלוונטיים להתנהלות החברה. כל מטלה מסייעת לבעל תפקיד להכיר צדדים רבים יותר של תחום פעילותו, לזהות נקודות חולשה ולקבל לידיו כלים שיסייעו לו להשתפר בהמשך.

המומחים של חברת x2y – ייעוץ להצלחה יבצעו עבורכם ועבור הבכירים בארגון אימון שיכין אתכם לשינויים העתידים לבוא. לשם הצלחת התהליך יש צורך בשיתוף פעולה מלא, ראש פתוח ונכונות לפעול לשינוי.

חברת x2y – ייעוץ להצלחה מתמחה בכל ההיבטים של פיתוח עסקי. מומחי החברה יוכלו לסייע לכם לעבוד באופן ממוקד על שיפור וייעול פעילותכם, תוך התמקדות בדברים הרלוונטיים עבורכם על מנת שתמצו את המיטב מבית העסק שלכם.

בעל עסק שים לב ! צור איתנו קשר עוד היום ובקרוב מאוד תוכל להרגיש את השיפור ברווחי החברה !!!