ייעוץ עסקי מקצועי = הגדלת רווחיות

ייעוץ עסקי

בעל עסק: רוצה לשפר תוצאות, לשפר מכירות ולהגיע להישגים משמעותיים יותר?

עסקים מצליחים יודעים להתנהל נכון, עסקים שלא מתנהלים נכון, פשוט לא מצליחים ולכן צריכים ייעוץ לחברות. בעלי חברות ועסקים רבים מרגישים שניתן להתייעל בעסק, לאמץ חשיבה לטווח הרחוק בכדי ליצור שינוי משמעותי ולהגשים את החלום שלשמו פתחו את עסק מלכתחילה. לחברתנו שיטה בדוקה ומוכחת אשר מצליחה ב-100% לגרום להגדלת הרווחים בעסק, לניהול נכון של העסק ולמימוש הפוטנציאל שלו !!! הצטרפו להצלחה, ייעוץ עסקי עם X2Y ייקח את העסק למקום טוב למעלה, במגרש של הגדולים, להצלחה עסקית וניהול נכון.

המחשה לשיפור תוצאות בעסק בעזרת יועץ עסקי

איך חברת X2Y יועצים עסקיים תגרום לעסק שלך לצמוח?

ביכולתך ליעל את ההתנהלות הכללית, להגדיל מחזורי פעילות, לצאת מאזור הנוחות, להעצים את העובדים ולהגדיל את הרווחיות של העסק שלך, אנו מספקים עזרה וייעוץ לחברות מרוצות בישראל במגוון תחומי עיסוק, ייעוץ עסקי בחברתנו כולל: מחקר על תחום העסק, ניתוח מתחרים, אבחון עסקי, הצבת יעדים, מדידת היעדים, ניתוח פוטנציאל להצלחת העסק ועוד, הכל מתבצע בשקיפות מלאה עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום הייעוץ לעסקים ועם הצלחות רבות בתחומים עיסוק שונים. אנו נדאג להתנהלות עסקית נכונה לשיפור התוצאות העסקיות והגדלת נתח הרווחים!

למי כדאי להשתמש בשירות ייעוץ לעסקים?

אנו נחשפים להתנהלות מגוונת בארגונים שונים. אנו רואים התנהלות חיובית בעסקים מצליחים והתנהלות הלוקה בחסר בעסקים שאינם מתנהלים נכון. יועץ עסקי מטעמינו אינו מעניק פתרונות קסם, אלא מבצע שילוב של שיטה, מדע והבנה פרקטית, כיצד יש לנהל חברה רווחית, כיצד ניתן למנף הצלחה בעסק.

בעלי חברות ועסקים המרגישים כי ניתן לנהל את הארגון ביעילות רבה יותר, מתוך מקצועיות וחשיבה לטווח רחוק, לאלו הנמצאים בצומת דרכים ובתהליכי קבלת החלטות בעלות השפעה עתידית על הארגון ולכל אלו המבקשים שינוי ומעבר חכם ממצב נוכחי למצב עתידי טוב יותר, זה בדיוק הזמן שלכם לפנות ולקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, זה הזמן לקדם את העסק ולהתחיל לראות רווחים, אל תוותרו על החלום שלשמו פתחתם את העסק – יועץ עסקי אובייקטיבי יגיע עד אליכם ויסייע לכם להגיע להצלחה עסקית, להגדלת הרווחים ולצמצום ההוצאות.

מעניקים לכם חכה – לא דגים

יועץ עסקי אינו מעניק פתרונות קסם. אנחנו מציעים לכם שילוב של שיטה בדוקה ומוכחת, מדע מדוייק והבנה פרקטית בעולם העסקים עם ניסיון של מעל-15 שנים. משם – ההובלה שלכם, היישום הוא המרכיב העיקרי להצלחה עסקית ולניהול נכון של העסק.

הייעוץ של x2y כולל בין היתר: מחקר על תחום העסק, ניתוח מתחרים, אבחון עסקי, הצבת יעדים, מדידת התוצאות תוך כדי תהליך, ניתוח פוטנציאל להצלחת העסק ועוד – והכל מתבצע בשקיפות מלאה.

איש עם חכה כייעוץ עסקי ולא דג3 שלבים פשוטים לתחילת תהליך שיפור התוצאות לעסק שלך

אנו מאמינים בביצוע תהליך סדור ומובנה בעבודה עם לקוחותינו:

  1. עריכת פגישת היכרות עם יועץ עסקי מקצועי מטעמינו, לזיהוי צרכי הארגון והבנתו.
  2. עריכת אבחון מסודר בבית העסק – אילו ליקויים קיימים בחברה, איזה מחלקות מתפקדות טוב יותר – ואיזה טוב פחות, ומדוע.
  3. בניית תכנית יעדים לשנה קדימה – עם יעדי צמיחה מוגדרים ומדידים.
  • בנוסף, כחלק מהייעוץ העסקי שלנו, בכל שבוע נערכת פגישת מעקב וליווי בה נבדקת בקפדנות ההתקדמות, העמידה ביעדים ופרמטרים נוספים.

בדיקה קפדנית של תוצאות היעוץ העסקי

ארבעת היסודות לבניית תהליך ניהול עסק נכון

השיטה ליעוץ עסקי של x2y שמה דגש על ארבעה עמודי תווך מרכזיים:

  1. התנהלות פיננסית מאוזנת הכוללת ניהול תזרים, תכנית עסקית, אשראי מול הבנקים ועוד.
  2. ניהול המכירות החל מניהול ישיבה שבועית, הסתכלות אסטרטגית, הגדרת יעדים עתידיים, בחינת והשוואת תוצאות עבר עם תוצאות נוכחיות וחיזוי תוצאות עתידיות.
  3. ניהול השיווק והפרסום הבוחן את מיתוג החברה, יצירת תכנית שיווקית, ניצול פלטפורמות פרסום שונות ועוד.
  4. ניהול כוח אדם הכולל הנחיות לגיוס עובדים מתאימים, בדיקת התאמת המועמד לתפקיד ושימור עובדים איכותיים לאורך זמן.

התוצאה?

הטמעת תהליכי חשיבה ופעולה נכונים לעתיד, אשר מובילים לגידול משמעותי ברווחים בשורה התחתונה.

לנהל עסק ביעילות רבה יותר

בין אם מדובר בפתרון נקודתי ובין אם תבקש תכנון ארוך טווח – ביכולתך לנהל את החברה שלך ביעילות רבה. החל מגיוס העובד המתאים ושיבוצו לתפקיד הנכון, גיוס לקוחות חדשים, שימור לקוחות קיימים וכלה בהגדלת מחזורי מכירות.

שירותי יועצים עסקיים – לזהות מכשולים ולהסיר אותם

חברות ייעוץ עסקי מתמקדות בזיהוי והסרת מכשולים שלא ידעת עליהם ומכשולים שמטרידים אותך כל יום: תזרים מזומנים לא מאוזן, תפוקה נמוכה מהעובדים, חובות אבודים, מהמורות בתהליכי השיווק ועוד. לכל אתגר נקדיש תשומת לב ונספק כלי עבודה פרקטיים, עד להצלחה.

מי אנחנו?

חברות ייעוץ ואימון עסקי פועלות בשיטות שונות. אנחנו בחברת x2y מספקים שירותים לחברות ועסקים מתוך מטרה לייעל את התנהלות החברה ולהביאה מנקודה מסוימת בהווה למצב של מימוש הפוטנציאל המלא הטמון בה. אם גם אתם רוצים לעשות את הצעד הראשון בדרך להצלחה ולהתייעלות עסקית צרו עימנו קשר ונשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.

 

צרו עמנו קשר עוד היום – ונשמח לתאם פגישת ייעוץ ראשונית, ללא תשלום.