שיפור תוצאות עסקיות

ליווי עסקי

רוצה להפוך את העסק שלך לרווחי ולשפר את המצב הקיים ? רוצה להרוויח יותר ? יזם בתחילת הדרך ? מקים עסק חדש ? אנו נלווה אותך להצלחה עסקית. 

במקרים רבים בעלי עסקים קטנים ואפילו עסקים בינוניים וגדולים מחפשים דרכים להגדיל הכנסות ולצרף לקוחות חדשים לעסק, אך ללא הצלחה. אנו נלמד אתכם כיצד מספר כלים פשוטים ויעילים יכולים לגרום לשינוי עצום בעסק, לניצול הזדמנויות נכון, לטיפול במבנה האירגוני ושינוי ארגוני כנדרש, בנוסף נראה כיצד אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם ולדאוג ליישום והכוונה לעסק ואף להוסיף את הכלים האלה להתנהלות השוטפת של כל אחד מהעובדים בחברה. ליווי עסקי ע"י צוות מומחים עם ניסיון והצלחות של למעלה מ-15 שנה בייעוץ לעסקים.

אבחון עסקי

חברתנו x2y מציעה לכם שירות של ליווי עסקי המבוצע על ידי יועצים ומאמנים ליווי לעסקים עם דויד שוורץ
עסקיים מקצועיים ומיומנים עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, אשר שיתאימו בדיוק את הדרך המתאימה לעסק שלכם.

כל בעל עסק מכיר את התקופות החלשות יותר, תקופות שבהן ישנה תחושה של דשדוש במקום, תקופה שאין בה פיתוח עסקי ואף נוצרת שאננות מסויימת ביחס למוצרים ו/או לשירותים המוצעים של החברה ונראה כי העבודה מתבצעת מכוח האינרציה בלבד. כאן אנחנו בדיוק נכנסים, מבצעים אבחון מעמיק לעסק שלך, מציינים חולשות לשיפור ושינוי וחוזקות לשימור, מציינים את האתגרים העסקיים הקיימים למען הצלחת העסק. במקרים רבים ייתכן שהבעיה היא מימון לבית העסק, מצוקת אשראי מהספקים או מעצמך והבדלה בין עיקר וטפל בקבלת ההחלטות.

ניצול הזדמנויות

זה בדיוק הזמן להתעורר וגם להעיר את העסק להצלחה ! זה בדיוק הזמן לחשוב על דרכים חדשות לייצר הכנסות גדולות יותר, לנתח תהליכים ולבדוק מה העיקר ומה הטפל, מה כרוך בעלויות שאפשר לוותר עליהן ואפילו לחשוב על מוצר או שירות חדשים ופורצי דרך כחלק מניצול ההזדמנויות.

תהליך של ליווי עסקי – כשמו כן הוא – מתבצע על ידי יועץ או מאמן עסקי מנוסה שיש לו ידע וניסיון רבים ועשירים מתחומי העסקים השונים – מכירות, שיווק, רשת האינטרנט ועוד.

איש מקצוע זה, המגיע לבעל העסק שבו כמעט ואין פניות ומכירות בעסק יכול לסייע בהבנת התהליכים הנוכחיים, בחינה של ביטול שלבים שאינם נחוצים יותר, הוספת שלבים שיש בהם צורך על מנת לחדש או לעדכן וכמובן לחשוב ביחד עם מנהלי העסק על דברים חדשים ואתגרים עסקיים חדשים.

שלבים בתהליך הליווי העסקי

תחילת הליך הליווי העסקי מורכב מכמה פגישות בין איש המקצוע מיומן שלבים בתהליך הליווי העסקי
מטעמנו המלווה את התהליך לבין עובדי החברה.

למעשה מתקיימת פגישת היכרות, תיאום ציפיות והגדרת המטרה והשגתה. לאחר מכן, תוך שיתוף פעולה ושקיפות של שני הצדדים נבנית התכנית המתאימה ביותר לכל סוג עסק. כשם שכל עוסק מציע או מוכר שירותים אחרים כך לא יתאים ליווי עסקי זהה לשני עסקים שונים.

המלווה העסקי ייפגש עם מנהל העסק ועם עובדיו, יציב משימות לביצוע תוך ציון פרק הזמן להשלמתן ובפגישה הבאה יבדוק את ההישגים ואת התקדמות העבודה.

העובדים בחברת x2y מתמחים בכל ההיבטים של פיתוח והתפתחות עסקית וישמחו להגיע גם אליכם ולסייע לכם למצוא את הדרך החדשה של העסק שלכם.

צרו קשר עוד היום ותתחילו להרוויח כמו שחלמתם כשפתחתם את העסק שלכם !!!