שיפור תוצאות עסקיות

מה זה קואצי'נג עסקי

קואצי'נג היא תורת אימון די חדשנית הנקראת "אימון עסקי" ותפקידה לאמן אנשים המגיעים לצמתים חשובים בחיים. קואצי'נג הגיע אלינו מארה"ב ומותאם בדיוק לעידן המודרני הלחוץ, שהרי אנו צריכים פתרונות מיידיים ולא תהליך ארוך ומיגע, במיוחד כאשר מדובר בעסקים המגיעים לצמתים ולא יודעים לאן לפנות.

לרוב, קואצי'נג עסקי לוקח כמה מפגשים בודדים שבהם הקואצ'ר מגיע אל העסק, לומד להכיר אותו ואת העובדים ומציע "ארגז כלים" פרקטי שיסייע לעובדים ולבעלי החברה כיצד לפעול או מה לשנות כדי להגיע לתוצאות טובות שבהם העסק יתנהל בצורה נכונה.

ישנם סוגים שונים של אימון אישי לעסקים, חלקם מתמקדים בפעילות הליבה של החברה, כלומר אימון לבעלי החברה והמצב הפיננסי וחלקם עוסקים באימון של מנהלי החברה והעובדים. מובן שהכל עניין של צורך והיכן נמצאת הבעיה המרכזית של העסק.

קואצי'נג עסקי עם המומחים של X2Y

קצת על תהליך קואצי'נג עסקי

אימון עסקי מורכב מ- 10-20 פגישות. בפגישות הראשונות הקואצ'ר לומד להכיר את החברה ואת פעילותה. ולאחר מכן מציע פתרונות ממוקדים בהתאם לקושי שנמצאת בו החברה. לעיתים ישנן חברות המגיעות למיצוי או מעוניינות לשפר את ביצועי החברה, כך שקואצי'נג עסקי יוכל לסייע להם להגיע להחלטות חשובות ולבצע אותן בצורה נכונה, כך שכולם ייצאו מרוצים והחברה תשגשג ותעלה מעלה. קואצי'נג לעסק יכול להיות מצוין גם כאשר יש משברים בין מנהלים לעובדים, נראה כי יש לא מעט משברים שכאלו ובעלי עסקים אינם יודעים כיצד להתמודד עם הבעיה. יתרה מזאת, קואצי'נג עסקי מתאים גם למנהלים חדשים הנכנסים לחברה וזקוקים לכיוון מעשי כדי להתפתח בחברה בצורה מיטבית.

על החוויה בתהליך

אימון שכזה הוא חוויה לכל דבר עבור בעלי החברה וגם הזדמנות מצוינת לפרוק את הקושי הרובץ על כתפיהם במהלך היום יום. בתהליך עצמו מאמנים מרבים להשתמש בכלים שונים שיפכו את האימון לחווייתי כמו – משחק תפקידים, דמיון מודרך, משימות מהנות למתאמנים ועוד מגוון חוויות שונות, כאשר המטרה היא לבצע את התהליך בצורה יותר מהנה ופחות כסוג של "טיפול".

המטרה – לאפשר למתאמנים לצאת מהשגרה לאימון מהנה וכזה שמביא לתוצאות מצוינות.

צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ עסקי ראשוני חינם!!!