ייעוץ עסקי

אנו מלווים עסקים רבים ומתחומים שונים ומכירים את האתגרים בפניהם עומדים בעלי העסקים. לעיתים הפניות של בעלי העסקים אלינו נובעות כתוצאה ממשבר פיננסי או ממצב מתמשך שבו בעל העסק נדרש לשוב ולקחת הלוואות. לעיתים מכך שבעל העסק עסוק מהבוקר עד הערב בכיבוי שריפות ובפתרון בעיות – לקוחות, ספקים ועובדים שלא מבצעים את עבודתם כפי שצריך ולעיתים מהצורך לשמוע את דעתו של גורם נוסף, חיצוני לעסק שיכול בעזרת ניסיונו לסייע לבעל העסק לפתח את העסק ולהוביל אותו למקומות הרבה יותר טובים.

אנו מייעצים ומלווים עסקים בשיטת x2y, שיטה מקצועית שהוכיחה את עצמה בעסקים ובארגונים רבים. במסגרת השיטה אנו מאבחנים את העסק ובודקים את התנהלותו בכל אחד מהתחומים החשובים להצלחתו (מכירות, שיווק, ניהול עובדים ועוד'), בונים תכנית עבודה לשיפור כל אחד מהנושאים הנ"ל ומלווים את העסק ליישום ושיפור ההתנהלות העסקית.

חלק מבעלי העסקים הקיימים במדינת ישראל לא עבדו בחברות גדולות או בארגונים מסודרים. רובם בעלי מקצוע בתחומים שונים: מפיקי אירועים, אדריכלים, דפסים ועוד וכשהקימו את העסק שלהם הם הסתדרו עם עובד אחד או שניים ולרוב בהקיפי מכירות נמוכים. עם השנים כאשר העסק שלהם גדל, גדלה המורכבות שלו והיכולת שלהם לנהל.

אנו בחברת x2y יודעים להתחבר לעסקים בדיוק בנקודה שבה הם צריכים ניהול מקצועי או שבה הם רוצים להתנהל טוב יותר ולהשיג תוצאות עסקיות טובות יותר המתבטאות בהגדלת הרווחיות, שיפור השירות אל מול הלקוחות, טיוב המוצר, שיפור מערך המכירות, והגדלת תפוקת העובדים.

אנחנו מייעצים לחברות ולעסקים בתחומים הבאים:

 • ניהול נכון של העסק
 • שיווק ומכירות
 • התנהלות פיננסית
 • ניהול מיטבי של עובדים והנעתם

 

X2y נותנת לעסק שלך ייעוץ עסקי במגוון נושאים:

 • איפה הכסף? העסק שלך עובד, מגלגל מחזורים – ועדיין לא מרוויח מספיק.
 • שיווק – הגדלת היתרונות שלך בסביבה תחרותית.
 • מחזורי מכירות נמוכים.
 • גיוס לקוחות חדשים.
 • פיתוח עסקי – הרחבת תחומי פעילות, כניסה לשווקים חדשים, סל מוצרים.
 • עובדים – דרכים להגברת המוטיבציה וחיבור מחדש של העובדים לארגון, גיוס עובדים חדשים.

מניסיוננו העשיר ב- x2y רוב העסקים הם בעלי פוטנציאל גבוה יותר, מאשר הם באים לידי ביטוי בהתנהלות היום-יומית. ולראיה, מחקרים מוכיחים ש-80% מהעסקים מרוויחים רק 60% מהרווח הפוטנציאלי, בגלל התנהלות עיסקית לא נכונה.

ייעוץ עסקי ב- x2y יכול להוביל אותך להתנהלות הנכונה עבור העסק שלך!

ייעוץ עסקי מבוסס תוצאות

איך חברת X2Y יעוץ עסקי תגרום לעסק שלך לצמוח?

ביכולתך ליעל את ההתנהלות הכללית, להגדיל מחזורי פעילות, לצאת מאזור הנוחות, להעצים את העובדים ולהגדיל את הרווחיות של העסק שלך, אנו מספקים עזרה וייעוץ לחברות מרוצות בישראל במגוון תחומי עיסוק.
תהליך ייעוץ עסקי כולל:

 • מחקר על תחום העסק
 • ניתוח מתחרים
 • אבחון עסקי
 • הצבת יעדים
 • מדידת היעדים
 • ניתוח פוטנציאל להצלחת העסק
 • הכנת תוכנית עסקית מפורטת ומדוייקת

כל תהליך ייעוץ לעסקים מתבצע בשקיפות מלאה עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום הייעוץ לעסקים ועם הצלחות רבות בתחומים עיסוק שונים. אנו נדאג להתנהלות עסקית נכונה לשיפור התוצאות העסקיות והגדלת נתח הרווחים!

למי כדאי להשתמש בשירות ייעוץ לעסקים?

אנו נחשפים להתנהלות מגוונת בארגונים שונים. אנו רואים התנהלות חיובית בעסקים מצליחים והתנהלות הלוקה בחסר בעסקים שאינם מתנהלים נכון. יועץ עסקי מטעמינו אינו מעניק פתרונות קסם, אלא מבצע שילוב של שיטה, מדע והבנה פרקטית, כיצד יש לנהל חברה רווחית, כיצד ניתן למנף הצלחה בעסק.

בעלי חברות ועסקים המרגישים כי ניתן לנהל את הארגון ביעילות רבה יותר, מתוך מקצועיות וחשיבה לטווח רחוק, לאלו הנמצאים בצומת דרכים ובתהליכי קבלת החלטות בעלות השפעה עתידית על הארגון ולכל אלו המבקשים שינוי ומעבר חכם ממצב נוכחי למצב עתידי טוב יותר, זה בדיוק הזמן שלכם לפנות ולקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, זה הזמן לקדם את העסק ולהתחיל לראות רווחים, אל תוותרו על החלום שלשמו פתחתם את העסק – יועץ עסקי אובייקטיבי יגיע עד אליכם ויסייע לכם להגיע להצלחה עסקית, להגדלת הרווחים ולצמצום ההוצאות.

ייעוץ עסקי

יועץ עסקי מעניק לך את החכה ולא את הדגים

יועץ עסקי אינו מעניק פתרונות קסם. אנחנו מציעים לכם שילוב של שיטה בדוקה ומוכחת, מדע מדוייק והבנה פרקטית בעולם העסקים עם ניסיון של מעל-15 שנים. משם – ההובלה שלכם, היישום הוא המרכיב העיקרי להצלחה עסקית ולניהול נכון של העסק בכל תחום עיסוק.

אנו מאמינים בביצוע תהליך סדור ומובנה בעבודה עם לקוחותינו:

 1. עריכת פגישת היכרות עם יועץ עסקי מקצועי מטעמינו, לזיהוי צורכי הארגון והבנתו.
 2. עריכת אבחון מסודר בבית העסק – אילו ליקויים קיימים בחברה, איזה מחלקות מתפקדות טוב יותר – ואיזה טוב פחות, ומדוע.
 3. בניית תכנית יעדים לשנה קדימה – עם יעדי צמיחה מוגדרים ומדידים.

בנוסף, כחלק מהייעוץ העסקי שלנו, בכל שבוע נערכת פגישת מעקב וליווי בה נבדקת בקפדנות ההתקדמות והעמידה ביעדים.

התוצאה לאחר התהליך

הטמעת תהליכי חשיבה ופעולה נכונים לעתיד, אשר מובילים לגידול משמעותי ברווחים בשורה התחתונה.

 

יועץ לעסקים מקצועי

קצת עלינו

חברות ייעוץ ואימון עסקי פועלות בשיטות שונות. אנחנו בחברת x2y מספקים שירותים לחברות ועסקים מתוך מטרה לייעל את התנהלות החברה ולהביאה מנקודה מסוימת בהווה למצב של מימוש הפוטנציאל המלא הטמון בה. אם גם אתם רוצים לעשות את הצעד הראשון בדרך להצלחה ולהתייעלות עסקית צרו עימנו קשר ונשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.

 

שאלות נפוצות:

למה עסקים נדרשים לייעוץ עסקי?

עסקים נדרשים לייעוץ עסקי כאשר הם רוצים לשפר את המצב הפיננסי, להגדיל מכירות, לשפר את התנהלות צוות המכירות ולהגדיל את הרווחיות.

איזה סוג עסקים מתאימים לייעוץ עסקי?

רוב העסקים מתאימים לייעוץ עסקי בין אם מדובר בייעוץ לעסקים קטנים או לחברות גדולות יותר הנדרשות לייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי או להגדלת מחזורי מכירות.

האם ייעוץ עסקי מייצר כסף?

בהחלט. ייעוץ עסקי משפר את ההתנהלות העסקית ומטפל ברוב הסוגיות הקשורות לעסק כגון שיפור ביצועים לאנשי המכירות ויצירת אסטרטגיה שיווקית מנצחת.

מיהו יועץ עסקי?

יועץ עסקי הוא אדם בעל ניסיון מוכח בניהול ובליווי עסקי ובעל ניסיון והבנה בייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי, ניהול עובדים, שיפור מערך המכירות וניהול עסקי מיטבי.

 

ייעוץ עסקי עם חברת x2y

לחץ כאן ליצירת קשר – נשמח לתאם פגישת ייעוץ ראשונית, ללא תשלום.


X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק