ייעוץ שיווקי

העסק שלך זקוק לשיווק נכון ואפקטיבי?
רוצה לקבל כלים וידע לשיווק יעיל והגדלת המכירות?

אנחנו ב-חברת x2y ייעוץ עסקי מבינים את המשמעות והחשיבות של ייעוץ שיווקי נכון ואפקטיבי. אנו חיים ונושמים מדי יום את תהליכי השיווק של הלקוחות שלנו ויודעים לתת את המענה הנכון ביותר כדי לייעל אותו.
תהליך הייעוץ השיווקי של X2y מאפשר לך לשפר את היעילות של העבודה והתהליכים – במטרה להגדיל את מחזור ההכנסות.

צרו איתנו קשר ונדאג להיפגש על מנת להבין איפה אתם עומדים ואיך אפשר להתחיל להתקדם ולצמוח!

כאשר מרגישים שהעסק עומד במקום ואין דרכי הכנסה חדשות או מעניינות – זה הזמן להתניע את המערכות כולן, להתחיל תהליך של ייעוץ שיווקי לעסקים בליווי של יועץ שיווקי מוסמך ובזכות תהליך זה לצאת לדרך חדשה, יעילה, נכונה, עדכנית ומשתלמת כלכלית.

מהו ייעוץ שיווקי

ייעוץ עסקי שיווקי הוא ענף אחד מתוך התחום של ליווי ופיתוח עסקי, תחום המציע בחינה מדוקדקת של כל התהליכים המתרחשים בעסק על מנת לבדוק על מה אפשר לוותר, מה כדאי להוסיף, איך לצמצם הוצאות והכי חשוב – איך להגדיל את ההכנסות, באילו דרכים לשווק את העסק וכך להביא לקוחות חדשים. חברת x2y הינה חברה המתמחה בליווי תהליכים של ייעוץ עסקי שיווקי והשגת תוצאות מרשימות תוך כדי הגדלת רווחים.

יועץ לעסקים מקצועי

מהות ייעוץ שיווקי לעסקים?

בעל עסק, גם זה המכיר על בוריו את התחום שבו הוא עוסק – עלול שלא להיות בקיא ברזי השיווק וכך גם אם יהיה המצטיין בתחומו – יתקשה להשיג לקוחות, להביא את דבר קיומו של העסק לידיעת לקוחות פוטנציאליים או לידיעת הציבור הרחב ולא יידע כיצד לצאת ממצב שבו העסק מדשדש במקום ללא התקדמות, התחדשות ורענון. לשם כך דרוש ייעוץ שיווקי עסקי מאיש מקצוע מתחום מנהל העסקים, כזה הרואה את התמונה הכוללת ויידע לסייע תוך הצעת צעד קטן בכל פעם.

על עקרון זה מושתת תהליך של ייעוץ עסקי שיווקי אשר המטרה שלו שיווק ופרסום העסק בדרך שתהיה לה רק תוצאה אחת – הגעת לקוחות חדשים. במהלך התהליך ייתכן ויתגלה כי ישנם תהליכים שאינם מניבים את התוצאה הרצויה אך גוזלים זמן, משאבים ואפילו כסף ולכן כדאי להפסיק לבצע אותם. איש מקצוע מהתחום של ייעוץ שיווקי עסקי יידע לזהות אילו שלבים מיותרים בתהליך ומה כדאי להוסיף כדי להגיע אל המטרה.

שאלות נפוצות בנושא ייעוץ עסקי שיווקי

מי נדרש לייעוץ שיווקי?

כל עסק נדרש לייעוץ שיווקי מקצועי ולאסטרטגיה שיווקית מנצחת. חשוב מאוד להבין מהו הבידול של העסק ושל מוצריו, אפיקי הפרסום העדיפים וקהלי היעד.

מהי תוכנית שיווקית?

תכנית שיווקית היא "תוכנית הפעלה" המותאמת לעסק המגדירה מראש את הפעילות השיווקית הנכונה לעסק. חשוב שהתכנית תיכתב ע"י יועץ שיווק מקצועי.

מה השאלות שצריך לשאול יועץ שיווק?

יועץ שיווק צריך לשאול את בעל העסק, מי הם מתחריו ומה הסביבה שבה הוא פועל ? מהו תמהיל המוצרים הקיים של העסק ? מהו הבידול של העסק ?

על מה מתמקדים בבניית תוכנית שיווקית?

בבניית תוכנית שיווקית מתמקדים בדיוק תמהיל המוצרים שהעסק מציע, באסטרטגיה השיווקית הנכונה לעסק ובאפיקי הפרסום האפקטיביים ביותר.

 

חברת x2y מתמחה במתן שירותי ייעוץ שיווקי לעסקים,
בואו גם אתם לבחון איך אפשר להצעיד את העסק שלכם קדימה.

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon