אימון עסקי

ממלאים תפקיד בכיר בחברה? בואו ללמוד כיצד אתם יכולים להשתפר ולהתייעל, לטובת התפתחות העסק, העובדים ומכירות החברה.

אנו בחברת x2y יועצים מציעים שירותי אימון עסקי מקצועיים הן כשירות העומד בפני עצמו והן כחלק מתהליך רחב של ליווי עסקי ובמסגרתו פועלים לשיפור כלל המכלולים המרכיבים את העסק. אימון אישי עסקי, מטרתו להקנות לבעל העסק ולבעלי התפקידים האחרים התנהלות נכונה ומותאמת תפקיד מה שבהכרח יביא למיקסום הפוטנציאל ולשיפור התוצאות העסקיות.

מי צריך מאמן עסקי?

  • בעלי עסקים
  • מנהלים
  • עובדים במשרות ניהוליות בארגונים שונים
  • מנהלי מכירות ואנשי מכירות

אימון עסקי אישי להצלחת העסק

כמו כן הוא לא רק מיועד לעובדים בדרגות בכירות אלא גם לאנשים המעוניינים לפתוח עסק פרטי וקטן משלהם, קיים אימון ספציפי, אימון לעסקים קטנים. בנוסף, האימון מיועד לעצמאיים שרוצים להגדיל את הרווחים של העסק. על כל מקרה או צורך, יש לבחור מאמן עסקי מקצועי ועתיר ניסיון שינתב אתכם לדרך הנכונה. מישהו שיעזור להתקדם אל עבר השגת המטרות העסקיות ושיפעל מתוך היכרות עם התנהלותו ואופיו של האדם המשתמש בשירותיו.

כיום אנשי עסקים רבים נעזרים בשירותי אימון עסקי, כשהמטרה – לשנות את צורת החשיבה והתפיסה ולגבש חזון ואסטרטגיה להצלחה. ייעוץ עם מאמן עסקי יכול לסייע רבות לאנשי עסקים במגוון תחומים ולמנף את העסק לרווחיות גבוהה יותר.

אימון עסקי מיועד לרבים, החל מאנשי עסקים, דרך יזמים ומנהלי חברות ועד לעוסקים פטורים כאשר מטרתו היא לאתר חולשות ומעכבים, להגדיר מטרות ולפעול להשגתן ובעיקר – לשנות תפיסות והלכי חשיבה. מאמן עסקי יסייע לאנשי העסקים "להביט פנימה" ולהפיק לקחים וכן יעניק להם כלים שיעזרו לנהל את העסק בצורה טובה יותר, וגם לצבור רווחים לא מבוטלים. יתרה מכך, אימון לעסקים מציע חוויה מעשירה שאין שנייה לה וכאשר העקרונות הנלמדים בו מיושמים, גם התוצאות לא יאחרו לבוא.

אימון לעסקים עם חברת מאמן עסקי מקצועי

כיצד מתבצע תהליך האימון העסקי?

המתאמנים יצללו פנימה ויבדקו, בסיוע מאמנים עסקיים ומאמן עסקי שיווקי על מנת לשפר ולייעל את ההתנהלות העסקית שלהם, תוך כדי ביצוע תהליך שלהסקת מסקנות. בעזרת התובנות החדשות ניתן יהיה להגיע לפתרונות מתאימים עבור העסק, כאלו שיביאו להצלחה ולשגשוג.

תהליך אימון עסקי דורש אפיון מעמיק והיכרות עם העסק, החברה או הארגון. במהלכו המאמן יפרט את נקודות החוזק ויציין את נקודות החולשה וכן את הדברים אותם יש לשפר. כמו כן, האימון העסקי יאפשר לבעל העסק לגייס את העובדים, להוביל לכדי שיתוף הפעולה בו הוא מעוניין ולהגיע לתוצאות להן הוא מייחל. המאמן העסקי יספק תמיכה לאורך כל הדרך, יעניק ליווי אישי ומקצועי ולמעשה יוביל לתוצאות חיוביות ולשיפור משמעותי.

מהם התנאים להצלחת אימון עסקי

שיתוף פעולה

על המאמן לעבוד בשיתוף פעולה מלא ואישי עם הלקוח שלו, לגבש ביחד אתו חזון עסקי, מטרות ויעדים תוך שעובד בשקיפות מלאה ובהתאם לקצב האישי של כל אחד ואחד.

יחס אישי

הלקוח מקבל שירות פרטני ועל פי צרכיו האישיים ועל המאמן לזהות את השוני בין האנשים ולספק יחס אישי וליווי צמוד.

התאמה לצורך בשירותים

אפשר ללוות מנהלים חדשים שרוצים להוכיח את עצמם בעבודתם, לאמן אנשים הנמצאים בתחילתו של פרויקט חשוב וכן הלאה. על האימון להיות מותאם לצרכיו של האדם אשר נדרש בו.

נכונות לשינוי

על השוכר את שירותיו של מאמן אישי להיות בעל נכונות לבצע את כל השינויים הנדרשים.

באמצעות סיועו של המאמן העסקי מנהלים רבים משפרים את המיומנויות הניהוליות שלהם, לומדים כיצד להניע את עובדיהם, לנהל את לוח הזמנים שלהם טוב יותר, לקבל ההחלטות באופן רציונלי יותר והם גם לומדים לתקשר טוב יותר עם אחרים, לרבות עם העובדים.

לסיכום

אימון עסקי לעסקים קטנים או גדולים הוא בעל מעלות רבות. מנהלים שלא הצליחו להתמודד עם דרישות עבודתם, לפתע בעזרתו של מאמן עסקי "גילו את האור". יותר ויותר אנשי עסקים, בעלי משרות בכירות ועצמאיים פונים למאמן עסקי, במטרה לכבוש את היעדים שהציבו לעצמם. באופן כללי- אימון עסקי יכול לעזור לכל אחד לממש את הפוטנציאל הגלום בו באופן טבעי ללא עכבות ומכשולים.

x2y - התמחות בחום אימון עסקי למנהלים ולבעלי עסקים

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon