אימון עסקי

ממלאים תפקיד בכיר בחברה? בואו ללמוד כיצד אתם יכולים להשתפר ולהתייעל, לטובת התפתחות העסק, העובדים ומכירות החברה.

חברת x2y ייעוץ להצלחה מתמחה בתחום אימון עסקי למנהלים באופן מקצועי ומקיף שיזניק אתכם שלב אחד קדימה.

ככל שהארגון גדול יותר כך גדל גם המרחק בין בעל התפקיד הבכיר לבין הכישלון או ההצלחה, הן כשמדובר במכירות והן כשמדובר בלוגיסטיקה וארגון החברה. בעסקים בינוניים וקטנים, לעומת זאת, יש חשיבות לכל פעולה שנוקט הדרג הבכיר והיא יכולה להשפיע כמעט במיידיות על פעילות החברה ועל הרווחיות שלה.

אימון עסקי למנהלים מסייע לבעלי תפקידים בכירים ולדרגי הביניים בעסק למצות את כלל כישוריהם, לקבל כלים חשובים וללמוד כיצד ניתן להביא להתייעלות העסק. מטרת ההיעזרות במאמן עסקי למנהלים היא ללמוד להכיר את מבנה החברה הייחודי, ללמוד לקבל החלטות מקצועיות לטווח הארוך, לשפר את ההתנהלות הפיננסית ולייעל את ארגון העובדים בחברה.

אימון עסקי להצלחת העסק

הרגלי עבודה נכונים

אימון עסקי לבעלי עסקים הוא חלק חשוב ומהותי בכל התנהלות כלכלית חכמה. על המנהל מוטלות משימות רבות, ועל מנת לחבר בהצלחה בין משימות אלה, עליו לרכוש הרגלי עבודה נכונים, ניהול זמן נכון, התמקדות במשימות העיקריות והאצלת סמכויות במקום בו יש בכך צורך, אלה הרגלי עבודה שיקדמו את העסק.

אימון מסוג זה מתבטא גם בשיפור יכולות שבעלי תפקידים שונים מגלים בהם חולשה יחסית וניצול נכון של היכולות בתחומים שהם חזקים בהם, זו דרך טובה באמצעות אימון עסקי להביא להתייעלות הארגון. אימון למנהלים נועד לזהות חולשות קיימות, שיפורן והעצמת תכונות חיוביות.

אימון לעסקים עם חברת מאמן עסקי מקצועי

אימון עסקי למנהלים ולבעלי עסקים – כיצד זה עובד?

אימון לעסקים כולל מספר פגישות; הפגישות הראשונות מוקדשות להיכרות ולהבנת האתגרים העומדים בפני המנהל. לאחר מכן בתהליך אימון מתבצע תהליך של התמודדות עם בעיות, תוך התנסות באתגרים הרלוונטיים להתנהלות נכונה של החברה. כל מטלה מסייעת לבעל תפקיד בעסק להכיר צדדים רבים יותר של תחום פעילותו, לזהות נקודות חולשה ולקבל לידיו כלים שיסייעו לו להשתפר בהמשך הדרך.

המומחים של חברת x2y – אימון לעסקים קטנים ובינוניים יבוצע עבורכם ועבור הבכירים בארגון אימון שיכין אתכם לשינויים העתידים לבוא. לשם הצלחת התהליך יש צורך בשיתוף פעולה מלא, ראש פתוח ונכונות לפעול לשינוי.

חברתנו מתמחה בתחום ייעוץ ואימון עסקי של כל ההיבטים בתחום הפיתוח העסקי (כלכלי / פיננסי, ניהולי, ליווי עסקי, הגדלת מחזור מכירות וכו'). מומחי החברה יוכלו לסייע לכם לעבוד באופן ממוקד על שיפור וייעול פעילותכם, תוך התמקדות בדברים הרלוונטיים עבורכם על מנת שתוכלו למצות את המיטב מהעסק שלכם.

צור איתנו קשר עוד היום ובקרוב מאוד תוכל להרגיש את השיפור ברווחי החברה !!!

x2y - התמחות בחום אימון עסקי למנהלים ולבעלי עסקים

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורות יועץ עסקי להצלחת העסק