אימון עסקי

ממלאים תפקיד בכיר בחברה? בואו ללמוד כיצד אתם יכולים להשתפר ולהתייעל, לטובת התפתחות העסק, העובדים ומכירות החברה. חברת x2y ייעוץ להצלחה מציעה לכם אימון עסקי למנהלים מקצועי ומקיף שיזניק אתכם שלב אחד קדימה.

ככל שהארגון גדול יותר כך גדל גם המרחק בין בעל התפקיד הבכיר לבין הכישלון או ההצלחה, הן כשמדובר במכירות והן כשמדובר בלוגיסטיקה וארגון החברה. בעסקים בינוניים וקטנים, לעומת זאת, יש חשיבות לכל פעולה שנוקט הדרג הבכיר והיא יכולה להשפיע כמעט במיידיות על פעילות החברה ועל הרווחיות שלה.

אימון עסקי למנהלים מסייע לבעלי תפקידים בכירים ולדרגי הביניים בעסק למצות את כלל כישוריהם, לקבל כלים חשובים וללמוד כיצד ניתן להביא להתייעלות העסק. המטרת ההיעזרות במאמן עסקי למנהלים היא ללמוד להכיר את מבנה החברה הייחודי, ללמוד לקבל החלטות מקצועיות לטווח הארוך, לשפר את ההתנהלות הפיננסית ולייעל את ארגון העובדים בחברה.

אימון עסקי להצלחת העסק

הרגלי עבודה נכונים

אימון לבעלי עסקים הוא חלק חשוב ומהותי בכל התנהלות כלכלית חכמה. על המנהל מוטלות משימות רבות, ועל מנת לחבר בהצלחה בין משימות אלה, עליו לרכוש הרגלי עבודה נכונים. ניהול זמן נכון, התמקדות במשימות העיקריות והאצלת סמכויות במקום בו יש בכך צורך, אלה הרגלי עבודה שיקדמו את העסק.

גם שיפור יכולות שבעלי תפקידים שונים מגלים בהם חולשה יחסית וניצול נכון של היכולות בתחומים שהם חזקים בהם, זו דרך טובה להביא להתייעלות הארגון. אימון עסקי למנהלים נועד לזהות חולשות קיימות, שיפורן והעצמת תכונות חיוביות.

אימון לבעלי עסקים

אימון לבעלי עסקים – כיצד זה עובד?

אימון לעסקים כולל מספר פגישות; הפגישות הראשונות מוקדשות להיכרות ולהבנת האתגרים העומדים בפני המנהל. לאחר מכן מתבצע תהליך של התמודדות עם בעיות, תוך התנסות באתגרים הרלוונטיים להתנהלות נכונה של החברה. כל מטלה מסייעת לבעל תפקיד בעסק להכיר צדדים רבים יותר של תחום פעילותו, לזהות נקודות חולשה ולקבל לידיו כלים שיסייעו לו להשתפר בהמשך הדרך.

המומחים של חברת x2y – אימון עסקי יבצעו עבורכם ועבור הבכירים בארגון אימון שיכין אתכם לשינויים העתידים לבוא. לשם הצלחת התהליך יש צורך בשיתוף פעולה מלא, ראש פתוח ונכונות לפעול לשינוי.

חברתנו מתמחה בליווי ואימון עסקי של כל ההיבטים בתחום הפיתוח העסקי. מומחי החברה יוכלו לסייע לכם לעבוד באופן ממוקד על שיפור וייעול פעילותכם, תוך התמקדות בדברים הרלוונטיים עבורכם על מנת שתמצו את המיטב מבית העסק שלכם.

בעל עסק שים לב ! צור איתנו קשר עוד היום ובקרוב מאוד תוכל להרגיש את השיפור ברווחי החברה !!!

קואצ'ינג כלכלי עם חברת אימון עסקי מקצועית

 

מאמרים נוספים לקריאה…

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורות יועץ עסקי להצלחת העסק