ליווי עסקי

העסק שלך תקוע? העסק לא מרוויח מספיק?
ליווי עסקי מקיף עם x2y – זה מה שהעסק שלך צריך!

ליווי עסקי הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של מאות אלפי בתי עסקים בישראל ובעולם, דרך ליווי עסקי ניתן לקדם את העסק אלפי מונים תוך כדי ניצול נכון של המשאבים העסקיים. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות ליווי עסקי, בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של x2y יועצים פה על מנת לעשות לכם מעט סדר בבלאגן.

 

מהו ליווי עסקי ולמי הוא מיועד

יצא לכם לשמוע לא מעט על תהליכי ליווי וייעוץ עסקי ואתם תוהים מה הלכה למעשה קורה בתהליך שכזה. כאשר אנחנו מדברים על ליווי עסקי אנו מדברים על תהליך המתוכנן בקפידה יחד בעל מקצוע המתמחה בעולמות הליווי והייעוץ אשר מטרתו להוביל להגדלת רווחיות העסק, הגדלת המחזור וניהול התהליכים העסקיים, הלוגיסטים והטכניים בחברה בצורה נכונה, חכמה וללא לאות.

בין הדברים אותם אנו נעשה במסגרת ליווי עסקי הוא אפיון של צרכי העסק החל מהתייחסות אל ההתנהגות השוטפת, היבטים של שיווק ומכירות ואף ניהול מלאים. תהליך ייעוץ וליווי עסקי מיועד לכל עסק, בין אם מדובר בעסק חדש בהתהוות או שמא עסק גדול בעל מוניטין וניסיון בתחומו – תמיד יש מקום להשתפר ולקדם את העסק שלכם, כמו כן הסתכלות חיצונית של בעל מקצוע מובילה בלא מעט מקרים להתחדשות ושינוי גישה.

ליווי עסקי נעשה על ידי בעל מקצוע המתמחה בעולמות הליווי והייעוץ אשר שוחה בחומר בכל הקשור לניהול עסק, ניהול לוגיסטי ומכירות. אנו מזמינים כל עסק באשר הוא להגיע אל שיחת ייעוץ ואפיון על מנת לראות איך ניתן לקדם את העסק.

ליווי לעסקים קטנים ובינוניים

איך נראה תהליך הליווי העסקי בשיטת X2Y

חברת X2Y הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולם הליווי העסקי, ומספקת מעטפת מלאה למגוון רחב של עסקים קטנים, ובינוניים ותאגידי ענק בישראל כאשר לכל אחד מן אלו מוצמד מלווה עסקי מומלץ בעל ניסיון ומוניטין בתחום. תהליך הליווי העסקי של X2Y תוכנן בקפידה ואחרי שנים של ניסיון בתחום. יחד עם אנשי המקצוע של X2Y תבנו תוכנית ליווי עסקי אשר תפקידה לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה במגוון רחב של מישורים.

 

מה הם השלבים לתהליך ליווי עסקי יעיל

 • אבחון עסקי – כתהליך ראשוני אנשי המקצוע של חברת X2Y יעבדו ללא לאות יחד איתכם לשם אפיון העסק שלכם, צרכיו ואבחון עסקי מלא. דרך אבחון עסקי מקצועי וממוקד ניתן להשיג תוצאות עסקיות מצוינות לצד רווחיות גבוהה במיוחד. כמו כן, במהלך האבחון העסקי אנו נבין באלו תחומים אנחנו יותר טובים ונרצה לשמר בעסק ואלו תחומים אנו נרצה לחזק. מבט חיצוני ואובייקטיבי על העסק שלנו יכול לקדם אותנו אלפי מונים.
 • הגדרות מטרות ויעדים – לאחר שעשיתם אבחון של העסק יחד עם אנשי המקצוע והמלווים העסקיים של חברת X2Y אתם תגדירו מטרות ויעדים ריאליים לעסק שלכם תו כדי שימת דגש על אופן התנהלות. המטרות והיעדים יהיו ברורים וממוקדים בהתאם לצרכים שלכם.
 • תכנית פעולה – אבחון עסקי לחוד והגדרת מטרות ויעדים לחוד זה מצוין אך יחד עם זאת צריך לגרום לכל אלו לצאת לידי ביטוי בעולם האמיתי, בשלב השלישי אתם תבנו תכנית פעולה ממוקדת המפרטת את כל התהליכים העסקיים אותם אתם הולכים לעשות תוך כדי בחירת העובדים והנעתם, הובלת מערכי ומשפכי שיווק ומכירות אשר יובילו להעלאת המחזור והפדיון החודשי, ניהול פיננסי, פיתוח עסקי ואף כניסה לשווקים ומוצרים חדשים.
 • ליווי עסקי להטמעה ויישום – לאחר שתקבלו תכנית פעולה מסודרת יחד עם כל הכלים להצלחה אתם תעבדו יחד עם יועץ עסקי מוביל בתחום אשר יפעל יחד איתכם להטמעה נכונה ויישום של כל הפעולות העסקיות בעסק שלכם, כך אף פעם לא תמצאו את עצמכם לבד.

 

ליווי עסקי לעסקים קיימים

כיום כל עסק יכול ליהנות משירותי ליווי עסקי, בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב לא רק עסקים חדשים ו/או תאגידים גדולים צריכים שירותי ליווי עסקי וייעוץ. הלכה למעשה כל עסק באשר הוא צריך בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום אשר יאפיין את העסק ואת תהליכו השונים בצורה אובייקטיבית ומקצועית, ליווי לעסקים קיימים הוא שירות הניתן ללא לאות תוך כדי מעטפת מלאה על ידי חברת x2y

 

ליווי עסקי לעסקים חדשים (בהקמה)

ליווי לעסקים חדשים (בהקמה) הוא קונצנזוס בפני עצמו, במרוצת השנים פגשנו לא מעט בעלי עסקים חדשים אשר תהו האם תהליך ליווי עסקי מתאים אך ורק לעסקים בעלי ניסיון ו/או שמא הוא מתאים גם לעסקים חדשים. ליווי עסקי הוא תהליך אשר מתאים את עצמו לכל עסק באשר הוא ונחשב בגדר מוצר צריכה בסיסי לכל עסק חדש ו/או בהתהוות. דרך ליווי עסקי נכון תוכלו למקסם ולבנות דרך נכונה לעסק החדש שלכם.

 

כיצד תהליך זה תורם לעסק שלך

תהליך עסקי יכול לשדרג ולקדם את העסק שלך אלפי מונים, במהלך תהליך ליווי עסקי אתם נהנים ממגוון רחב של יתרונות. בין היתר: הגדלת הרווחיות, ניהול מקצועי ונכון של העסק שלכם, ניהול מלאים, ניהול עובדים התנהלות עם עובדים, שיפור וייעול ההתנהלות הפיננסית, העלאת התפוקה הפרודוקטיביות של העובדים, ייעוץ והטמעה של תהליכי שיווק ומשפכי מכירה, הטמעת מערכות מידע לצד מגוון רחב של פעולות נוספות.

תהליך ליווי לעסקים הפך בשנים האחרונות לפופולרי ושכיח מאחר והוא נותן מעטפת מלאה למגוון רחב של נושאים.

 

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום

ישנה חשיבות גבוהה לעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום, כיום ניתן לראות לא מעט אנשי ובעלי מקצוע אשר נותנים שירותי מנטורינג וליווי עסקי ומתוך כך אנו רואים לקוחות רבים אשר נמצאים באפלה ולא מבינים כיצד לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורם. אנו ממליצים לעבוד אך ורק עם חברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום המתמחה בעולמות הייעוץ, כמו כן בדקו מי הם חוג הלקוחות של החברה איתה אתם בוחרים לעבוד ומה יש לאותם לקוחות להגיד על שירותי הליווי והייעוץ.

 

אמרתם ליווי לעסקים אמרתם X2Y יועצים

חברת X2Y הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולם הייעוץ העסקי, החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנים בהם ליוותה מגוון רחב של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים לצד תאגידים וחברות בע"מ. החברה עבדה בסקטורים בתחומים נרחבים ושמה לעצמה לדגש שירותיות, מקצועיות ואמינות. יחד איתנו מאות חברות ברחבי הארץ הצליחו לשפר ולייעל את ההתנהלות הארגונית והעסקית שלהם ואף להגיע להישגים טובים הרבה יותר במגוון רחב של תחומים.

אנשי המקצוע שלנו מטפלים בקשת רחבה של תחומים, ביניהם ניתן לראות: חזון והצבת מטרות ויעדים לחברה, תכנית עבודה ברורה ומסודרת, ניהול נכון של העסק, ניהול נכון של העובדים להעלאת הפרודוקטיביות שלהם, מכירות, ניהול לוגיסטי נכון ואף שירותי אימון וקואצ'ינג לעובדים ולאנשי הניהול בחברה.

החברה פועלת על פי מתודולוגיה המשלבת שני יסודות חשובים במיוחד, הנעת הארגון לעשייה תוך כדי רצון ותשוקה ומצד שני גם הגדרת נהלים ברורה מאוד לצד ניהול פיננסי ולוגיסטי איכותי ונכון. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולהתקשר אלינו עוד היום לשיחת אפיון.

X2Y יועצים – מובילים עסקים להצלחה

 

ליווי עסקי לארגונים וחברות

 

במסגרת הליווי העסקי שלנו ב- x2y אנו נעניק לחברה שלך ליווי עסקי מקצועי, הכולל אבחון יסודי ומעמיק על כל רבדיו, בניית תוכנית עבודה המותאמת למאפייני העסק וליווי ליישום בפועל עד השגת המטרות שהגדרנו.

מה העסק שלך ירוויח בתהליך הליווי העסקי של x2y ?

 • הגדלת הרווחיות
 • ניהול מקצועי של העסק
 • שיפור בהתנהלות הפיננסית
 • מיקסום היכולות של העובדים
 • ייעול מערך השיווק והמכירות
 • הטמעת מערכות מידע לפי צורך

השלבים בתהליך הליווי העסקי שלנו

 • אבחון עסקי
 • הגדרת מטרות ויעדים
 • תכנית פעולה
 • ליווי עסקי להטמעה ויישום

אנחנו ב- x2y מאמינים שכדי להשיג תוצאות עסקיות מצוינות ורווחיות גבוהה,
צריך לנהל את העסק באופן מקצועי וחד, תוך שימת דגש על אופן ההתנהלות:
בחירת העובדים והנעתם, הובלת מערך השיווק והמכירות למקסימום תוצאות, ניהול פיננסי מדויק (תזרים מזומנים וגבייה), פיתוח עסקי (כניסה לשווקים חדשים, מוצרים חדשים והגדלת מגוון הלקוחות).

 

ליווי עסקי מבוסס תוצאות

שלבי התהליך של ליווי לעסקים

 • אבחון עסקי
 • הגדרת מטרות ויעדים
 • תכנית פעולה
 • ליווי עסקי להטמעה ויישום

בזמן שעסק עובד ומתפקד עולות תמיד שאלות לגבי המשכיותו, ההצלחה שלו והאם כדאי להיעזר בחברה המתמחה בתחום ליווי עסקי המעניקה פתרונות יעילים לבעיות שצפות ועולות בעסק. בעלי עסקים רבים משוכנעים שהם מכירים את העסק שלהם הכי טוב ו-"מה כבר ייעוץ וליווי עסקי יכול לתרום?"

מספר נקודות חשובות שיכולות להצביע על התרומה והערך של ליווי עסקים באמצעות יועץ עסקי. עד כמה ניתן עוד להתקדם ולהיחשף בעזרת ליווי עסקי להצלחה עסקית:

פרספקטיבה חדשה

לכל בעל עסק ישנם התחבטויות לגבי נושאים כלשהם בעסק, וגם לאחר חישוב של כל השיקולים והאפשרויות עדיין הוא מתלבט, מה הדרך הנכונה לבצע שינויים, להתרחב עסקית או לצאת בתכנית שיווקית חדשה וכו'. ייעוץ וליווי עסקי יספק לו מספר נקודות מבט רעננות, לכל האופציות שהוא אפילו לא העלה בדעתו ויקנה לו פרספקטיבה חדשה לגמרי. ייעוץ עסקי יגרום לבעל העסק 'לצאת מהקופסה' בא הוא חבוי הרבה פעמים, וכך יסייע לו להיפתח לערוצים חדשים וריווחים.

קבלה החלטות מדויקת

הרבה פעמים בעלי עסקים שוהים בתהליך חשיבה ארוך יחד עם קבלת החלטות בנושאיים רגשיים, לצד לחצים ושיקולים עסקיים לא פשוטים שקשה להם להתנתק מהם ולא להיות מושפעים מהם. בתהליך של ליווי עסקי יוכל היועץ לעזור לבעל העסק לנתח את המצב בצורה קרה ומחושבת, ללא שיקולים רגשיים ולקבל החלטות מדויקות וענייניות.

ניסיון וידע

כל ליווי עסקי מביא יחד אתו הרבה ידע וניסיון שנערמו בכל השנים של העבודה בתחום, מול מגוון של בעלי עסק. לרוב, יועץ עסקי שמגיע להתלוות לבית עסק חדש, כבר מכיר את התחום אותו רוצים לשפר מעבודות קודמות, הוא יודע כיצד לגשת לעניין בצורה יעילה כשמאחוריו הוכחות וניסיון עשיר, ברי תוצאות חיוביות.

כלים מקצועיים

בעלי עסקים רבים שקועים בהבאת פרנסה ואין להם תמיד את הזמן להתעדכן בכל מה שקשור לכלים וידע חדש בניהול עסקי. בזמן שיועץ עסקי תפקידו גם לספק ידע רב בנושאים עסקיים, גם לחשוף את העסקים למגוון של אפשרויות שיש בשוק ולתת כלים חדשים שהם לא מכירים, כדי לייעל ולשפר את הניהול.

חשיבה איכותית

אחד הדברים אולי החשובים שיועץ עסקי מספק ללקוחות שלו בליווי שהוא מעניק,זה חשיבה איכותית, חשיבה שהיא יעילה, וההבנה שאין חשש לקחת את הזמן לחשוב, כיוון שזה זמן ערכי ופרקטי. כל תהליך של ליווי עסקי כרוך בזמן שבו מנהלים חשיבה עסקית, מתכננים אסטרטגיות ולמודים את הצעדים הבאים, לזה דרוש זמן, זמן איכותי שעוצרים מכל פעילות שוטפת ומקדישים את הזמן לנושאים ניהוליים שקשורים לפיתוח העסק, לשינויים, פתרון בעיות ועוד.

המטרה הכי גדולה של ליווי ועסקים היא שהייעוץ יגרום להטמעת זמן חשיבה וניהול חשיבה איכותי בעבודה של כל בעל עסק,ומיומנויות אלה יהפכו לכלי ניהולי שלא ייפסק גם לאחר הליווי והייעוץ העסקי.

צור איתנו קשר עוד היום לשיפור התוצאות העסקיות שלך !

 

שאלות ותשובות

ליווי עסקי

ליווי עסקי הוא תחום הכולל מגוון שירותים ייעודיים לבעלי עסקים, שאת רובם יציע לכם גם היועץ העסקי. הליווי הוא לרוב מתמשך על פני תקופת זמן ארוכה, כך שביכולתו לסייע לבעל העסק להתמודד עם כל בעיה שצצה באופן יומיומי וקבוע.
הליווי העסקי יכלול תוכנית עבודה מסודרת, הנוגעת בהיבטים הבאים: ניהול התזרימים, הקניית כלים ניהוליים והרחבת פלטפורמות השיווק של העסק.
ליווי עסקי מורכב מכמה שלבים מרכזיים. הראשון שבהם הוא אבחנה של המלווה העסקי, הכוללת הערכה מצב מקיפה. לאחר מכן יגבש המלווה תוכנית עבודה מסודרת, בהתאם למסקנותיו משלב האבחון ובשילוב הידע המקצועי שלו. תהליך הליווי יכלול יישום של התוכנית בפועל וכן יכלול בקרה של המלווה על פעילותו השוטפת של העסק.
ליווי עסקי יכול לעזור לבעלי עסקים שזקוקים ליד נוספת בניהול העסק שלהם באופן תדיר, וכן זקוקים לאיש מקצוע שיפקח על העניינים וידע כיצד לתעל אותם לכיוונים חיוביים.
אחד ההבדלים המרכזיים בין שני השירותים קשור בפרק הזמן בו ניתן השירות. ייעוץ עסקי מיועד ברוב המקרים לטווח קצר ועל מנת לעזור ולתת מענה לצורך מסוים באופן נקודתי. לעומת זאת, הליווי העסקי ניתן באופן ממושך ושוטף יותר וכולל בתוכו אלמנטים של צמיחה והתפתחות עסקית.
כשתבחרו בין מלווה עסקי ליועץ עסקי לעסק שלכם, בראש בראשונה תצטרכו לחשוב על הצרכים הספציפיים שלכם. בכל עסק שפונה לבעל מקצוע מהסוג הזה, יש בעיות נקודתיות הדורשות מענה. בהתאם לסוגן, תוכלו לבחור ביועץ עסקי שיכין עבורכם מתווה אסטרטגי לטווח הארוך, או למלווה עסקי שידאג לסייע באופן שוטף.
שאלו את עצמכם, מה הבעיות שעל פתרונן אתם רוצים לשים את הדגש? מה הצרכים שלכם בפנייה לליווי עסקי? על מנת לקבל מענה על השאלות הללו חשבו על יעילות העסק שלכם בכל הקשור למימון, שיווק, עניינים פיננסיים ועוד.

 

 

היועצים בחברת X2Y מתמחים בכל ההיבטים של ליווי עסקי והתפתחות עסקית. נשמח להגיע אליכם ולסייע למצוא את הדרך החדשה של העסק שלכם.

צרו קשר עוד היום ותתחילו להרוויח כמו שחלמתם כשפתחתם את העסק שלכם!

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon