ייעוץ עסקי בתחום האופנה

עסקים רבים מרגישים בהתנהלות היומיומית שלהם כי אינם פועלים ביעילות, ויש להם עוד לאן להתפתח ולשאוף. פזילה לעסקים אחרים הפועלים הן בתחומם והן בשווקים אחרים, מציבה בפניהם אתגרי ניהול ואסטרטגיות חדשות שמטרתן להגדיל נתח שוק, ליצור לקוחות נאמנים, לחזק את מיצוב המוצרים והשירותים שלהם, לבדל עצמם ביחס למתחרים ולהשיג יתרון תחרותי. קל וחומר הגדלת המכירות והרווחים.

אנחנו בחברת ייעוץ X2Y מלווים עשרות שנים חברות וארגונים בכל סדר גודל ומספקים להם ידע. ידע שצברנו לאורך השנים ומוכיח את עצמו כל פעם מחדש. ידע תיאורטי ומעשי שבעצם מאפשר לבעל העסק להסתכל על הדברים ממקום מקצועי יותר וכתוצאה מכך גורם לו להבין בעצמו איפה הבעיות וכיצד לייעל אותן.

צרו איתנו קשר כדי שניפגש ונבין בדיוק מה אתם צריכים – 077-5010737

לסיפורי הצלחה בתחומים שונים – לחץ כאן

למידע נוסף על תהליכי ייעוץ עסקי עם X2Y – לחץ כאן

עסק קל? ממש לא!

אבל כמו שבעלי עסקים רבים יודעים ומבינים, וגם סטודנטים למנהל עסקים, אין זה פשוט כלל ועיקר להשיג את שלל המטרות הללו בכוחות עצמך. אחד התחומים הקשים ביותר, בוודאי בישראל רווית התחרות, הוא תחום האופנה, בו כל יום נפתחת רשת חדשה, רשתות זרות פותחות סניפים בארץ, ובעלי חנויות אופנה במאבק עיקש על כל לקוח.

שאיפה למצוינות בעזרת מקצוענים

זו בדיוק הסיבה שאתם זקוקים ל x2y, חברה המספקת שירותי ייעוץ עסקי אופנה ותחומים רבים אחרים, אשר לה תביעת העין הכוללת על ליקויים בעסק, והדרך הנכונה להצלחה. X2Y הינה חברת יעוץ כוללת לעסקים, המציעה מוצר מושלם של צעידה להצלחה עסקית, על ידי סיפוק שירותים מקצועיים ומובילים בתחומם. החברה מתמחה בזיהוי בעיות בתפקוד העסק, ניתוח השוק והצרכים, והענקת תהליך כולל ומושלם המלווה את העסק כל הדרך להצלחה ולעמידה ביעדים.

יועץ עסקי בתחום האופנה זו מומחיות שיש למעטים

בין היתר מעניקה החברה שירותי ייעוץ אסטרטגי וארגוני, בנייה של תוכניות עסקיות, תקציב, אסטרטגיה עסקית וניהול העסק עוד שירותים רבים, בתחומי האופנה, וכן בשלל תחומים נוספים. התהליך שמקנה החברה לעסק הוא סדור ונבנה נדבך על נדבך, תוך וידוא ההטמעה והענקת הכלים להצלחה עתידית והתמודדות עם קשיים עסקיים.

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon