שלבים לעסק מצליח

הובלת העסק להצלחה וליציבות כלכלית היא אחת המשימות הקשות, ועם זאת המעניינות ביותר. על מנת להגיע למצב כאמור, ישנם מספר שלבים לעסק מצליח: גיבוש רעיון עסקי ועריכת תכנית עסקית, הקמת העסק, חדירה לשוק והגדלת נתח המכירות.

הובלת העסק להצלחה

גיבוש רעיון ועריכת תכנית עסקית

גיבוש הרעיון העסקי הוא לב ליבו של העסק. רעיון עסקי ישים הוא נדבך חשוב, וממנו ניתן להמשיך הלאה לשלבים הבאים. הרעיון צריך להיות ישים והיזם צריך להכיר את התחום שאליו הוא נכנס מעבר לרמה הכללית. בהתקיים שני התנאים הללו, מצב הפתיחה של העסק מצוין.

השלב הבא הוא עריכת תכנית עסקית. בשלב הזה מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מיומנים – חברת x2y מסייעת בבניית תכנית עסקית, בעיקר לעסקים המעוניינים להתרחב ולשדרג את מעמדם. התכנית כאמור כוללת בחינה של תחום העיסוק, בדיקת המתחרים ובדיקה של ההכנסות הצפויות מול ההשקעה הנדרשת.

גיבוש רעיון ועריכת תכנית עסקית

חדירה לשוק והגדלת הרווחים

חדירה לשוק היא אולי אחת המשימות הקשות ביותר. היא דורשת השקעה של זמן ומיומנות רבה והתגברות על מתחרים הנמצאים בו זמן רב ומקובלים על מנהלי הרכש של הלקוחות. רק במקרים מעטים קורה שהחדירה קלה יחסית, בעיקר אם קיים ואקום בשוק והמתחרים הקיימים אינם עונים על הדרישות הקיימות.

לאחר החדירה לשוק יש צורך להגדיל את ההכנסות וכמובן – את הרווחים. הלקוחות הקיימים של העסק הם פלטפורמה מצוינת וניתן להגדיל את סל המוצרים שהם רוכשים, בלא לנטוש את המאמץ לרכוש לקוחות חדשים.

הגדלת המכירות וההכנסות דורשת תכנית עסקית שתתאם את היכולות של העסק עם הביקושים. אחת הטעויות המרכזיות היא להגדיל את המכירות בלא להתחשב ביכולת לשמור על רמה גבוהה של שירות ועמידה בזמני האספקה. אנשי המקצוע של חברת x2y מסייעים ללקוחותיהם במגוון רחב של תחומים, כולל בניית תכנית עסקית ישימה וריאלית.

יועץ עסקי לניתוח העסק

הליך מסודר של בניית העוצמה של העסק

אנשי המקצוע של x2y מעניקים לכם, היזמים, שירותים ברמה גבוהה במגוון רחב של תחומים, שכל אחד מהם הוא בעל חשיבות רבה בהתפתחות העסקית: בניית תכנית עסקית, כפי שהוזכר לעיל, בניית תקציב וניהולו וייעוץ אסטרטגי.

התהליך, כאמור, הוא מובנה ומסודר, החל בפגישת ההיכרות, דרך התכנית העסקית ובניית תכנית יעדים וכלה בבדיקת העמידה ביעדים וליווי תהליך הניהול. אנשי המקצוע של החברה מסייעים ולוקחים חלק פעיל בניהול השוטף של העסק עד להפיכתו לרווחי ויציב.

צרו קשר כבר כעת ונציגי החברה יחזרו אליכם לקביעת פגישת היכרות והתחלת התהליך שבסופו יהיה העסק שלכם יציב, רווחי ואיכותי.

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon