כיצד מתבצע תהליך ייעוץ עסקי

אנו מציעים תהליך מובנה ומסודר שתכליתו יצירת שינוי והובלת חברות ועסקים למימוש הפוטנציאל ולהצלחה עסקית.

להלן האופן בו מתבצע התהליך

ייעוץ שיווקי עסקי הוא ענף אחד מתוך התחום של ליווי ופיתוח עסקי, תחום המציע בחינה מדוקדקת של כל התהליכים המתרחשים בעסק על מנת לבדוק על מה אפשר לוותר, מה כדאי להוסיף, איך לצמצם הוצאות והכי חשוב – איך להגדיל את ההכנסות, באילו דרכים לשווק את העסק וכך להביא לקוחות חדשים. X2Y ייעוץ עסקי הינה חברה המתמחה בליווי תהליכים אלה והפגנת תוצאות מרשימות תוך כדי הגדלת רווחים.

למידע נוסף אודות תחומי פעילות

ייעוץ פיננסי וכלכלי

מהות ייעוץ שיווקי לעסקים

בעל עסק, גם זה המכיר על בוריו את התחום שבו הוא עוסק – עלול שלא להיות בקיא ברזי השיווק וכך גם אם יהיה המצטיין בתחומו – יתקשה להשיג לקוחות, להביא את דבר קיומו של העסק לידיעת לקוחות פוטנציאליים או לידיעת הציבור הרחב ולא יידע כיצד לצאת ממצב שבו העסק מדשדש במקום ללא התקדמות, התחדשות ורענון. לשם כך דרוש איש מקצוע מתחום מנהל העסקים, כזה הרואה את התמונה הכוללת ויידע לסייע תוך הצעת צעד קטן בכל פעם

1. שיחה טלפונית ראשונית

בתגובה לפנייתכם אלינו אנו נקיים אתכם שיחת טלפון ראשונית במהלכה נברר האם ביכולתנו להציע את שירותנו. באם נוכל נתאם אתכם פגישת הכירות.

2. פגישת הכירות

מטרת הפגישה הנה להכיר אתכם ואת הארגון שלכם לעומק ולהבין מה נדרש ואיך תהליך של ליווי עסקי יוכל לסייע לכם. מטרת הפגישה כמו כן הנה לבצע אבחון ראשוני ולקבלת תמונת מצב של הארגון. הפגישה ללא עלות או התחייבות.

3. אבחון עסקי

עם תחילת הפעילות נבצע אבחון עסקי מעמיק שמטרתו קבלת תמונת מצב עדכנית על הארגון.

4. תכנון עסקי

במסגרתו נציע תכנית פעולה מפורטת ובכלל זה תכנית יעדים מדידה, תכנון אסטרטגי ארוך טווח,כיווני התפתחות עתידיים של הארגון ועוד'.

5. ליווי עסקי

מטרת תהליך הליווי העסקי היא להוציא אל הפועל את התכנון העסקי ולהבטיח ניהול והתנהלות נכונים על מנת לעמוד ביעדים שהוצבו.

למידע נוסף: X2Y ייעוץ עסקי

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon