מידע מקצועי על אימון עסקי

בעל עסק, כמה פעמים אמרת לעצמך שאם היית מתנהל אחרת היית משיג תוצאות טובות יותר? כמה פעמים הרגשת שאתה יכול להיות יעיל יותר, מתוכנן יותר, מוביל את החברה שלך ולא מכבה שרפות? אז הישאר איתנו ותבין למה אימון אישי עסקי חשוב בשבילך…

סביר להניח שאתה מתנהל מידי יום בצורה דומה. הדרך שבה אתה מבצע משימות, מנהל את העובדים, מנהל את החברה שלך. ההרגל נותן לך את הביטחון לשוב ולבצע את המוכר והידוע. במידה והתוצאות אינן מספקות יש צורך לשנות חלק מן ההרגלים ולהתאמן על הרגלים חדשים שיביאו תוצאות טובות יותר.

אימון עסקי מקצועי

אימון עסקי / קואצ'ינג עסקי – למי זה מיועד?

אנו בחברת x2y מאמנים עסקית מנהלים, מבצעים אימון עסקי לעסקים קטנים וגדולים, דרגות בכירים ובעלי עמדות ניהוליות בכירות להתנהלות נכונה יותר, טובה יותר עבורם ועבור הארגונים בראשם הם עומדים. התהליך מיועד לבעלי חברות ובעלי תפקידים בארגון, ולכל אלו המבקשים לעשות שינוי ולהשיג יותר. התהליך מתאים הן למנהלי ארגונים בדרגים הבכירים ביותר והן למנהלים או לבעלי תפקידים בדרגי הביניים שהתנהלותם משפיעה באופן ישיר על תוצאות הארגון.

מה כולל התהליך?

לאורך כל תהליך אימון עסקי מלווה אתכם מאמן עסקי מקצועי ומנוסה המעניק לכם למידה מעמיקה של הארגון ושל צרכיו ומאידך בחינה מעמיקה של הדרך בה אתה כמנהל מתנהל בארגון ומניע אותו על מנת להשיג את מטרותיו. בתהליך מתבררות המטרות, החסמים והמכשולים להשגתן. בנוסף, נערכת היכרות מעמיקה מצד מאמן עסקי עם המתאמן ועם תפקידו בארגון, דרך התנהלותו, ניהול הזמן ותעדוף כל אחד מהתחומים הללו. בתהליך מסודר ומובנה מתבצע ליווי של המתאמן ובמהלכו מוטמעת התנהלות ניהולית נכונה תוך כדי שיפור והעצמת המתאמן.

במה זה יועיל לך?

בתום התהליך, תוכל למתוח את גבולות הישגיך, להגיע לתוצאות טובות יותר ולהרגיש תחושת מיצוי יכולות והגשמה .זאת, הודות לתכנון נכון של סדר יומך, תעדוף והגדרת משימות והנעת עובדים יעילה יותר.

אימון לעסקים

x2y ייעוץ עסקי – פתרונות רבים תחת קורת גג אחת

מעטים המאמנים עסקיים שנגעו בתחומים עסקיים כה רחבים, בארגונים גדולים, ובמיזמים עצמאיים. כחברה העוסקת בהכוונה וייעוץ ארגוניים וכלכליים, הפכנו לשותפים – צופים בחבר מנהלים, למדנו את דפוסי החשיבה של ראשי צוותים, והבנו את עולם העסקים באופן רחב ומעמיק.

במסגרת פעילותנו, אנו משלבים תובנות עסקיות הנוגעות להתוויית אסטרטגיה עתידית, ייעוץ פיננסי להגדלת רווחים, צמצום הוצאות וייעוץ ארגוני, המיועד לבעלי תפקידים בחברה, המבקשים להבין את מערך הכוחות והמשאב האנושי בסביבת העבודה.

התוצאות?

עשרות לקוחות שעברו תהליך של אימון עסקי ב- x2y הצליחו להגדיל במאות אחוזים את המכירות, לצמצם באופן משמעותי הוצאות, להגדיר את הדרך העסקית הנכונה, להבין מהלכים אצל המתחרים, לקלוע לקהל היעד המדויק ולעמוד ביעד שהציבו. רוב רובם של המתאמנים אף הגדירו את היעד מחדש, הרבה מעבר למצופה בתחילת הדרך, והפכו את שגרת החברות היומיומית לנעימה, נינוחה ומקצועית הרבה יותר.

מי אנחנו?

אנו בחברת x2y מעניקים שירותי ייעוץ אסטרטגי וכלכלי לעסקים וחברות בדגש על מעבר מנקודת ההווה לנקודת ההצלחה. על ידי קואצ'ינג עסקי אנו מפתחים לכל מתאמן תכנית מסודרת המועברת על ידי בעל מקצוע מיומן, על מנת להגדיל את הפוטנציאל האישי ואת פוטנציאל החברה.

לצפייה בתחומי פעילות

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon