אבחון עסקי

אנו מציעים אבחון עסקי שמטרתו קבלת תמונת מצב ברורה ועדכנית אודות הפעילות העסקית בארגון בהיבט הפיננסי, העסקי והארגוני.

חברת x2y יועצים עסקיים מעניקים שירותי אבחון לעסקים קטנים ובינוניים במטרה לזהות את החולשות ושיפור ההתנהלות העסקית. מטרת האבחון מטעם חברת ייעוץ X2Y היא למקסם את הרווחיות, שיפור התנהלות פיננסית והגדלת מערך הלקוחות של החבה.

למידע נוסף אודות שירותי ייעוץ עסקי

שירותי אבחון עסקי

באילו מקרים נדרש אבחון עסקי?

  • במקרים בהם  רוצים לברר מה הן נקודות החולשה בארגון.
  • במקרים בהם הארגון נמצא לפני תהליך של ייעוץ עסקי.
  • במקרים בהם קיימת האטה/ הרעה אל מול תקופות קודמות.

מהו אבחון עסקי?

יש המשווים בין אבחון עסקי לאבחון רפואי המבצע רופא לחולה המתלונן על כאבים או על תחושה כללית לא טובה. באבחון עסקי כמו באבחון רפואי לפני שמתחילים בטיפול מנסים לאבחן מה היא הבעיה ולהגדיר אותה. כפי שבאבחון רפואי נלקחים מהחולה מדדים כמו חום ולחץ דם וכן מתבצעת סריקה מעמיקה בין אם ע"י שאלות או ע"י מכשור, כך גם באבחון עסקי מנסים לאבחן מאיזו בעיה או בעיות "סובל" הארגון.

ניתוח נכון בעת אבחון לעסקים

כיצד מתבצע תהליך של אבחון עסקי?

אבחון עסקי מתחיל בד"כ בשיחה עם העומד בראש הארגון, מנכ"ל או מנהל בכיר אחר וע"י שאלות מנחות מתקבלת תמונת מצב ראשונית לגבי מצבו של הארגון. שיחה עם בעלי תפקידים נוספים בארגון ובהם מנהלים מדרגי ביניים ועובדים בתפקידים שונים תרחיב ותחדד אודות הארגון.

במסגרת אבחון עסקי מתקיימת סריקה רוחבית על כלל המחלקות בארגון ובכללם: כוח אדם, פיננסים, תמחור, לקוחות, שיווק, פרסום וכד'. עם סיום התהליך נאספים נתונים אמפיריים ונערכת השוואה בין המצב הקיים ובין מצב מקובל למשל בארגונים אחרים או אל מול הציפיות של בעלי החברה.

ניתוח תהליכים ארגוניים בעת אבחון עסק

אבחון עסקי, איך מתחילים?

בשאלון שלפניך 20 שאלות מנושאים שונים הקשורות כולן להתנהלות העסקית. באפשרותך למלא את השאלון ולהשיב "כן", "אולי", "לא" על השאלות וע"י שלח להעביר אותו לבדיקה ראשונית בחברתנו. תמונת המצב הראשונית שתתקבל באמצעות השאלון וכן ביצוע תהליך מקיף כפי שמתואר תביא לאבחון עסקי מדויק ולהמלצות לביצוע.

צרו קשר עוד היום עם חברת X2Y ייעוץ עסקי

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon