מי צריך ייעוץ ניהולי?

מנהלים ומקבלי החלטות רבים בחברה, כאשר הם חשים את הצורך בשיפור הכושר הניהולי או את הצורך בחיזוק דרכם הניהולית פונים לאיש מקצוע המתמחה בתחום ייעוץ ניהולי. בתחום יעוץ ניהולי כל מנהל, גם מהחברות הגדולות ביותר יכול להידרש. מדובר בפתרון המתאים למנהל אשר זקוק לחיזוק דעותיו או לחיזוק הדרך עמה מנהל את החברה, למנהל שחש כי בתחומים מסוימים קשה לו להוביל את העובדים בדרך הנכונה ולהגיע להישגים וליעדים, למנהל אשר רוצה לגלות ולהיחשף לעולם ניהולי חדש שלא הכיר קודם לכן ולמנהל שבאמת רוצה להגיע להצלחה רבה ככל הניתן.

יועץ עסקי בתדריך וייעוץ

יועץ עסקי יפתור כל פוליטיקה ארגונית

בכל ארגון בו קיים צוות עובדים מתקיימת פוליטיקה פנימית בין העובדים לבין עצמם ובין העובדים ובין מנהליו. הפוליטיקה, תוצר של מערכות יחסים ארוכות, משקעים ואינטרסים. לעיתים מערכת היחסים הבינאישית פועלת לטובת הארגון ולעיתים קיים צורך לשפר אותה. מערכות יחסים עכורות הן גורם קריטי לתוצאות שליליות. ייעוץ ניהולי אובייקטיבי וחד יכול לסייע רבות לפתרון הבעיות הנ"ל ולשיפור בתוצאות.

לחזק את העובדים דרך ליווי עסקי

חשוב לציין שעצם הפנייה לייעוץ ניהולי אינו מעיד על כך שהמנהל אינו יודע לנהל את החברה כהלכה, אלא מהסיבה שלכל מנהל בכל דרג שהוא, תחומים ונושאים רבים באחריותו, עליו לדעת להנהיג ולקבל את ההחלטות הנכונות. אימון עסקי למנהלים יכול להעניק בדיוק את העזרה וההדרכה הנוספת ולחזק את יכולת ההנהגה של המנהל כדי להוביל את החברה קדימה במגוון תחומים.

ייעוץ ניהולי – כיצד זה תורם לי בתור מנהל?

בתחום ייעוץ ניהולי המנהלים או בעלי התפקידים הבכירים מקבלים כלים רבים לניהול נכון ויעיל של העסק: כיצד ניתן למצות את הכישורים האישיים בתור מנהל, אופן קבלת החלטות, התמודדות מול דילמות וקשיים, כיצד ניתן להשיג את המטרות והיעדים, ניהול נכון של צוות, ניהול נכון של זמן ועוד. תהליך הלמידה וההכוונה וקבלת הכלים מסייע למנהל להתנהל בדרך חכמה וטובה יותר ולהגיע לתוצאות ולהישגים גבוהים הרבה יותר.

ייעוץ עסקי ניהולי מאפשר רכישת הרגלי עבודה נכונים שיביאו לידי ביטוי את הצלחת החברה בפן העסקי והן לתוצאות משמעותיות בפן הכלכלי. הייעוץ הניהולי נועד להביא את המנהל למקום בו הוא יוכל לנהל ולמלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר ולאפשר לו להתמודד עם מצבים רבים וגם לתת להם מענה מתאים בכל עת ותחת כל דילמה.

ייעוץ ניהולי מקצועי

חברת X2Y – ייעוץ עסקי וניהולי

אתם מנהלים או בעלי תפקיד ניהולי בכיר ומרגישים שייעוץ יחזק את האופן בו אתם מנהלים את הארגון? ייעוץ ניהולי יסייע לכם להוביל את החברה ואת העובדים להצלחה ולהישגים טובים יותר.

לקבלת פרטים נוספים אודות יועץ עסקי וקביעת פגישת ייעוץ ראשוני חינם, צרו קשר עוד היום

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon