ייעוץ לעסקים קטנים

עסקים קטנים ? חייבים לחשוב בגדול !

קיימים מספר הבדלים בין עסקים קטנים לגדולים – איתנות פיננסית, תזרימי מזומנים, התייחסות הבנקים וכד'. אך יש הבדלים שניתן וצריך לגשר עליהם. בעסקים קטנים (5-19 מועסקים, מחזור שנתי עד 20 מליון ש"ח) בשונה מעסקים גדולים אין מתודולוגיה ניהולית ברורה, תרבות ארגונית נכונה ומאוזנת ושיטות ניהול מתקדמות.

בעסקים קטנים לרוב גיוס כוח אדם מתנהל באופן בינוני ולא מקצועי וכן הגדרות התפקיד ואופן הנעת העובדים וניהולם. גם גיוס וניהול אנשי המכירות, ניהול השיווק, הפרסום, הטמעת מערכות מידע מתאימות ועוד לוקים בחסר. אנו בחברת x2y יועצים יודעים להביא וליישם את תורת הניהול הקיימת בעסקים קטנים ובינוניים.

ייעוץ לעסקים קטנים נוגע בכל תחומי העסק וביניהם: ייעוץ שיווקי, כלכלי / פיננסי, ארגוני, אסטרטגי, מכירתי ועוד. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא הצעד הנכון עבור בעל עסק הרואה את הצלחת החברה כערך עליון. יועץ לעסקים קטנים ובינוניים ילווה את החברה ויעניק נקודת מבט חיצונית, מושכלת ופרקטית.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

תחומי פעילות בתהליך ייעוץ לעסקים קטנים:

  • תכנון ואסטרטגיה
  • אימון מנהלים ועובדים (Coaching)
  • ייעוץ פיננסי
  • גיוס וניהול עובדים
  • ניהול השיווק והמכירות
  • פרסום אפקטיבי

הרבה סיבות גורמות לכך שעסקים קטנים לא מחזיקים מעמד, חלק ניכר מהסיבות קשורות בניהול לא נכון ובתכנון רעוע ולא מוקפד. אנשים רבים פותחים עסקים ללא ניסיון ולא תמיד מבינים שיש כללים מאוד חשובים לפתיחת עסק שיכולים להוות מפתח לכישלון או הצלחה.

לכן, חשוב במיוחד בתחילתו של כל עסק לשכור את שירותיו של יועץ עסקי המתמחה בתחום ייעוץ לעסקים קטנים. יועץ לעסק קטן הוא האדם המהימן שיעניק לכם ייעוץ עסקי טוב ומקצועי שמכיל בתוכו גם ייעוץ כלכלי, שיווקי וניהולי ויגרום לעסק שלכם לחתור לצמיחה כלכלית כבר מתחילת פועלו.

ייעוץ לעסקים קטנים נוגע בכל תחומי העסק וביניהם: ייעוץ שיווקי, כלכלי / פיננסי, ארגוני, אסטרטגי, מכירתי ועוד. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא הצעד הנכון עבור בעל עסק הרואה את הצלחת החברה כערך עליון. יועץ לעסקים קטנים ובינוניים ילווה את החברה ויעניק נקודת מבט חיצונית, מושכלת ופרקטית.

ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים עם חברת ייעוץ

מדוע עסקים קטנים צריכים ייעוץ עסקי

כשאדם פותח עסק לראשונה בחייו, הוא לא תמיד יודע כיצד לחשוב אסטרטגית וזה כלל חשוב מאוד כבר בהתחלה. מחשבה אסטרטגית יכולה לחסוך הרבה טעויות בהמשך. יש נטייה לקנות כל דבר חדש לעסק כבר בהתחלה ולאבזר אותו בכל מה שנראה לנו חשוב. אך כל אלה מחייבים שיקול דעת ואסטרטגיה, וגם פרספקטיבה. כי ההשקעה הכלכלית על ההתחלה לא תמיד נכונה ויכולה גם להזיק לעסק. כאן נכנס למעשה תפקידו של יועץ עסקי המתמחה בתחום ייעוץ עסקי לעסקים קטנים. יועץ חיצוני הוא האדם הנכון שיוכל לסייע לעסק לפעול באופן הנכון ובצורה הדרגתית באמצעות ייעוץ לעסקים קטנים הכולל הטמעה של עקרונות חשובים ומאוד משמעותיים להצלחה של העסק.

יועץ עסקי לעסקים קטנים

ההבדל בין תהליך ייעוץ עסקי בעסק קטן לגדול

לרוב, בעסקים קטנים כדאי לשכור את שירותיו של יועץ עסקי לעסקים קטנים בהתחלה על מנת לקבל את הסיוע הנדרש בתכנון ובאסטרטגיה להמשך תפקוד העסק ובמידת הצורך לפנות אליו שוב לקבלת סיוע. בעסקים גדולים היועץ העסקי הוא תמידי והוא חלק מהסגל של החברה או בית העסק הגדולים. על מנת שעסק גדול, שמכיל הרבה עובדים, ישרוד ואף יצליח וישגשג חשוב להיעזר בשירותי של יועץ עסקי שיידע לתפעל את כל המחלקות ולמקסם את עבודתן ולהיות עם יד על הדופק תמיד שהעסק פועל ומתפקד כנדרש.

ייעוץ כלכלי ופיננסי לעסקים קטנים

בתוך תהליך ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים ניתן גם ייעוץ שהוא נקודתי בנושא הפיננסי ותזרים של המזומנים של העסק. מדובר בנושא חשוב שכל בעל עסק חייב להכיר ולדעת כיצד הוא עובד הכי נכון כיוון שאם המצב הפיננסי של העסק לא יתנהל כשורה העסק יכול רק להידרדר במהרה עד לפשיטת רגל.

ייעוץ ניהולי בעסק קטן

ייעוץ ניהול בעסק הוא ייעוץ שמעביר ומטמיע את כל הכללים החשובים שמתחילים כבר מעמדת הניהול, שהוא בעל העסק ואחראי על תפקודו ועל כלל העובדים. הייעוץ הניהולי מטרתו ליצור ייעול נכון אצל העובדים, להבין כיצד לצמצם בעלויות ואיך לעמוד לאורך כל הדרך בתכנון של העסק שנרקם בהקמת העסק.

ייעוץ לעסק קטן ובינוני

ליווי עסקי עם חברה לייעוץ עסקי

ייעוץ לעסקים קטנים מעניק ליווי שהוא לאורך כל זמן שהעסק מתפקד. זה לא אומר שהייעוץ ניתן כל יום, אבל מדי כמה חודשים או שנים יש חזרה ליועץ על מנת לבדוק יחד שהכול מתנהל כשורה ואם לאו אז איך ניתן לייעל את העסק ולהעניק לו 'בוסט' נוסף להצלחה. ליווי עסקי לעסקים קטנים הוא מפתח להצלחה ומומלץ לקבל את הסיוע הזה, שהרי לטווח הארוך הוא לא רק יחסוך הרבה כסף הוא יגדיל את התשואה וימקסם רווחים.

ייעוץ לעסק קטן

x2y – ייעוץ לעסקים קטנים

אנו חברת x2y ייעוץ לעסקים קטנים, העוסקת בתחום הכלכלי והאסטרטגי. תוך כדי התהליך אנו בונים תכנית פעולה פרטנית הנוגעת ומתייחסת לכל גורם המרכיב את הארגון. אנו מאמינים שתהליך סדור ומובנה הוא הפתרון המיוחל להבראת ושיפור התנהלות העסקית ויחד עם ההנהלה ננווט את העסק אל הדרך להצלחה.

צרו קשר לפגישת ייעוץ ראשונה חינם כבר היום!


X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורות יועץ עסקי להצלחת העסק