ייעוץ לעסקים קטנים

בעל עסק קטן? חשוב בגדול!
אנחנו, בחברת x2y, נוביל אותך להצלחה

ב- x2y אנו מרכזים את הידע והניסיון המקצועי שלנו, על מנת ללוות אותך בכל תחומי ניהול העסק הקטן. אנו בחברת x2y יודעים להביא את תורת הניהול הקיימת בעסקים גדולים וליישמה בעסקים קטנים ובינוניים.

תהליך הייעוץ והליווי לעסקים קטנים ב- x2y כולל

 • בנייה ויישום מתודולוגיה ניהולית-ארגונית
 • גיבוש תרבות ארגונית בריאה
 • שיטות ניהול מתקדמות
 • גיוס כוח אדם, ניהול והנעת עובדים
 • הטמעת מערכות מידע
 • ניהול מערך השיווק והמכירות, הכולל פרסום אפקטיבי
 • אימון מנהלים ועובדים

אנחנו ב- x2y מציעים ייעוץ מקיף לעסקים קטנים בתחומים הבאים:

 • ייעוץ שיווקי
 • ניהול פיננסי
 • ייעוץ ארגוני
 • ייעוץ אסטרטגי

אנחנו ב- x2y מאמינים שייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא הצעד הנכון עבור בעל עסק הרואה את הצלחת החברה כערך עליון. יועץ-מומחה מטעמנו לעסקים קטנים ובינוניים ילווה את החברה שלך ויעניק נקודת מבט חיצונית, מושכלת ופרקטית.

לקבלת ייעוץ להתנהלות נכונה לעסק קטן – פנה אלינו כעת לקביעת פגישה !

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

הרבה סיבות גורמות לכך שעסקים קטנים לא מחזיקים מעמד, חלק ניכר מהסיבות קשורות בניהול לא נכון ובתכנון רעוע ולא מוקפד. אנשים רבים פותחים עסקים ללא ניסיון ולא תמיד מבינים שיש כללים מאוד חשובים לפתיחת עסק שיכולים להוות מפתח לכישלון או הצלחה.

לכן, חשוב במיוחד בתחילתו של כל עסק לשכור את שירותיו של יועץ עסקי המתמחה בתחום ייעוץ לעסקים קטנים. יועץ לעסק קטן הוא האדם המהימן שיעניק לכם ייעוץ עסקי טוב ומקצועי שמכיל בתוכו גם ייעוץ כלכלי, שיווקי וניהולי ויגרום לעסק שלכם לחתור לצמיחה כלכלית כבר מתחילת פועלו.

ייעוץ לעסקים קטנים נוגע בכל תחומי העסק וביניהם: ייעוץ שיווקי, כלכלי / פיננסי, ארגוני, אסטרטגי, מכירתי ועוד. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא הצעד הנכון עבור בעל עסק הרואה את הצלחת החברה כערך עליון. יועץ לעסקים קטנים ובינוניים ילווה את החברה ויעניק נקודת מבט חיצונית, מושכלת ופרקטית.

ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים עם חברת ייעוץ

מדוע עסקים קטנים צריכים ייעוץ עסקי

כשאדם פותח עסק לראשונה בחייו, הוא לא תמיד יודע כיצד לחשוב אסטרטגית וזה כלל חשוב מאוד כבר בהתחלה. מחשבה אסטרטגית יכולה לחסוך הרבה טעויות בהמשך. יש נטייה לקנות כל דבר חדש לעסק כבר בהתחלה ולאבזר אותו בכל מה שנראה לנו חשוב. אך כל אלה מחייבים שיקול דעת ואסטרטגיה, וגם פרספקטיבה. כי ההשקעה הכלכלית על ההתחלה לא תמיד נכונה ויכולה גם להזיק לעסק. כאן נכנס למעשה תפקידו של יועץ עסקי המתמחה בתחום ייעוץ עסקי לעסקים קטנים. יועץ חיצוני הוא האדם הנכון שיוכל לסייע לעסק לפעול באופן הנכון ובצורה הדרגתית באמצעות ייעוץ לעסקים קטנים הכולל הטמעה של עקרונות חשובים ומאוד משמעותיים להצלחה של העסק.

יועץ עסקי לעסקים קטנים

ההבדל בין תהליך ייעוץ עסקי בעסק קטן לגדול

לרוב, בעסקים קטנים כדאי לשכור את שירותיו של יועץ עסקי לעסקים קטנים בהתחלה על מנת לקבל את הסיוע הנדרש בתכנון ובאסטרטגיה להמשך תפקוד העסק ובמידת הצורך לפנות אליו שוב לקבלת סיוע. בעסקים גדולים היועץ העסקי הוא תמידי והוא חלק מהסגל של החברה או בית העסק הגדולים. על מנת שעסק גדול, שמכיל הרבה עובדים, ישרוד ואף יצליח וישגשג חשוב להיעזר בשירותי של יועץ עסקי שיידע לתפעל את כל המחלקות ולמקסם את עבודתן ולהיות עם יד על הדופק תמיד שהעסק פועל ומתפקד כנדרש.

ייעוץ כלכלי ופיננסי לעסקים קטנים

בתוך תהליך ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים ניתן גם ייעוץ שהוא נקודתי בנושא הפיננסי ותזרים של המזומנים של העסק. מדובר בנושא חשוב שכל בעל עסק חייב להכיר ולדעת כיצד הוא עובד הכי נכון כיוון שאם המצב הפיננסי של העסק לא יתנהל כשורה העסק יכול רק להידרדר במהרה עד לפשיטת רגל.

ייעוץ ניהולי בעסק קטן

ייעוץ ניהול בעסק הוא ייעוץ שמעביר ומטמיע את כל הכללים החשובים שמתחילים כבר מעמדת הניהול, שהוא בעל העסק ואחראי על תפקודו ועל כלל העובדים. הייעוץ הניהולי מטרתו ליצור ייעול נכון אצל העובדים, להבין כיצד לצמצם בעלויות ואיך לעמוד לאורך כל הדרך בתכנון של העסק שנרקם בהקמת העסק.

ייעוץ לעסק קטן ובינוני

ליווי עסקי עם חברה לייעוץ עסקי

ייעוץ לעסקים קטנים מעניק ליווי שהוא לאורך כל זמן שהעסק מתפקד. זה לא אומר שהייעוץ ניתן כל יום, אבל מדי כמה חודשים או שנים יש חזרה ליועץ על מנת לבדוק יחד שהכול מתנהל כשורה ואם לאו אז איך ניתן לייעל את העסק ולהעניק לו 'בוסט' נוסף להצלחה. ליווי עסקי לעסקים קטנים הוא מפתח להצלחה ומומלץ לקבל את הסיוע הזה, שהרי לטווח הארוך הוא לא רק יחסוך הרבה כסף הוא יגדיל את התשואה וימקסם רווחים.

ייעוץ לעסק קטן

x2y – ייעוץ לעסקים קטנים

אנו חברת x2y ייעוץ לעסקים קטנים, העוסקת בתחום הכלכלי והאסטרטגי. תוך כדי התהליך אנו בונים תכנית פעולה פרטנית הנוגעת ומתייחסת לכל גורם המרכיב את הארגון. אנו מאמינים שתהליך סדור ומובנה הוא הפתרון המיוחל להבראת ושיפור התנהלות העסקית ויחד עם ההנהלה ננווט את העסק אל הדרך להצלחה.

צרו קשר לפגישת ייעוץ ראשונה חינם כבר היום!


X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק