ייעוץ פיננסי

מרגיש שהעסק שלך מסוגל ליותר ? שהוא לא מממש את הפוטנציאל שלו ?
לנו יש את הכלים למימוש הפוטנציאל העסקי ולהגדלת הרווחיות

ניהול הכספים בעסק הנו חלק חשוב לא פחות מאשר ייצור הכנסות והקטנת ההוצאות. לא אחת אירע שעסק מצליח ורווחי קרס לפתע בלא כל סיבה נראית לעין. הסיבה לא היתה מכירות נמוכות וגם לא בזבוז יתר אלא ניהול כספים לקוי, תזרים מזומנים בעייתי, הוצאות מימון גבוהות וניהול שגוי של ההכנסות מול ההוצאות. ייעוץ פיננסי על ידי חברת x2y, עשוי להציל את הארגון כולו.

מטרות ויעדים במסגרת הייעוץ הפיננסי

חישוב הכנסות מול הוצאות

בעת הקמת עסק חדש יש בראש וראשונה צורך לחקור את השוק ולבדוק אם יש מקום לפעילות נוספת בתחום המבוקש. אם הארגון כבר קיים ופועל, יש אפשרות לבסס את החישוב על נתונים קיימים. במקרים שבהם מזהה יועץ פיננסי של חברת x2y את הפוטנציאל, הוא בודק באופן מעמיק באילו תנאים יש להמשיך ולפעול.

ייעוץ פיננסי וכלכלי

תזרים מזומנים

ניהול תזרים המזומנים של החברה הוא אולי החלק החשוב ביותר, במיוחד אם זה טרם הספיק לצבור עתודות ממון שיכולות לשמש כבטחונות לבנקים. תזרים מזומנים הינו רמת הנזילות של החברה. אם חברה הרוויחה 100,000 ₪ וההוצאות שלה הינן 20,000 ₪ הרי שהרווח הנקי שלה הוא 80,000 ₪.

אלא שהדרישות לתשלום 20,000 ₪ מגיעות לפני שהתקבלו ההכנסות בפועל וכיון שלא נכנסו כספים – הבנק מסרב לכבד התחייבויות. אי כיבוד ההתחייבויות גורם לספקים להפסיק לספק חומרי גלם או מוצרים, ומונע רווחים עתידיים. כך, למעשה, יכולה חברה לקרוס. היועץ מטעם חברת x2y יחפש את הדרכים לדחות תשלומים ולהקדים גביית כספים. דרך נוספת היא מציאת מימון ביניים.

השקעה נכונה

ייעוץ פיננסי משמעותו הערכה נכונה של צרכי העסק או החברה והשקעה נבונה של כספים. לשם כל התפתחות וצמיחה יש תחילה להשקיע כספים ומשאבים, אך חשוב לעשות זאת תוך התחשבות בתקציבים ובצרכים האמיתיים של החברה ועובדיה. השקעות חכמות עשויות למנף את הצלחת החברה כולה, אך יש לבדוק בקפידה למה אתם זקוקים ועל מה אפשר לוותר.

מקורות מימון

חלק מפעולת יעוץ פיננסי לעסקים בינוניים וקטנים הינה מציאת מקורות מימון, הן להשקעה והן למימון הון חוזר כמוזכר לעיל. יועץ פיננסי טוב יוכל לקשר את החברה לגופים שונים האמונים על מתן אשראי לעסקים קטנים בתנאים נוחים. במדינת ישראל מנוהל הנושא על ידי משרד התמ"ת והמדינה מעניקה הלוואות בערבות מדינה.

יועץ פיננסי של חברת x2y – ייעוץ להצלחה יבדוק עבורכם את ההתנהלות הפיננסית של הארגון שלכם וילווה אתכם במשך כל תקופת ההתקשרות.
זכרו שאחרי הכל, יעוץ
פיננסי וניהול כלכלי נכון הוא סוד ההצלחה של כל ארגון.


X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורות יועץ עסקי להצלחת העסק