ליווי עסקי

העסק שלך תקוע? העסק לא מרוויח מספיק?
ליווי עסקי מקיף עם x2y – זה מה שהעסק שלך צריך!

במסגרת הליווי העסקי שלנו ב- x2y אנו נעניק לחברה שלך ליווי עסקי מקצועי, הכולל אבחון יסודי ומעמיק על כל רבדיו, בניית תוכנית עבודה המותאמת למאפייני העסק וליווי ליישום בפועל עד השגת המטרות שהגדרנו.

ליווי לעסקים קטנים ובינוניים

מה העסק שלך ירוויח בתהליך הליווי העסקי של x2y ?

 • הגדלת הרווחיות
 • ניהול מקצועי של העסק
 • שיפור בהתנהלות הפיננסית
 • מיקסום היכולות של העובדים
 • ייעול מערך השיווק והמכירות
 • הטמעת מערכות מידע לפי צורך

השלבים בתהליך הליווי העסקי שלנו

 • אבחון עסקי
 • הגדרת מטרות ויעדים
 • תכנית פעולה
 • ליווי עסקי להטמעה ויישום

אנחנו ב- x2y מאמינים שכדי להשיג תוצאות עסקיות מצוינות ורווחיות גבוהה,
צריך לנהל את העסק באופן מקצועי וחד, תוך שימת דגש על אופן ההתנהלות:
בחירת העובדים והנעתם, הובלת מערך השיווק והמכירות למקסימום תוצאות, ניהול פיננסי מדויק (תזרים מזומנים וגבייה), פיתוח עסקי (כניסה לשווקים חדשים, מוצרים חדשים והגדלת מגוון הלקוחות).

צור איתנו קשר עוד היום לשיפור התוצאות העסקיות שלך !

ליווי עסקי לארגונים וחברות

שלבי התהליך של ליווי לעסקים

 • אבחון עסקי
 • הגדרת מטרות ויעדים
 • תכנית פעולה
 • ליווי עסקי להטמעה ויישום

בזמן שעסק עובד ומתפקד עולות תמיד שאלות לגבי המשכיותו, ההצלחה שלו והאם כדאי להיעזר בחברה המתמחה בתחום ליווי עסקי המעניקה פתרונות יעילים לבעיות שצפות ועולות בעסק. בעלי עסקים רבים משוכנעים שהם מכירים את העסק שלהם הכי טוב ו-"מה כבר ייעוץ וליווי עסקי יכול לתרום?"

ליווי עסקי מבוסס תוצאות

מספר נקודות חשובות שיכולות להצביע על התרומה והערך של ליווי עסקים באמצעות יועץ עסקי. עד כמה ניתן עוד להתקדם ולהיחשף בעזרת ליווי עסקי להצלחה עסקית:

פרספקטיבה חדשה

לכל בעל עסק ישנם התחבטויות לגבי נושאים כלשהם בעסק, וגם לאחר חישוב של כל השיקולים והאפשרויות עדיין הוא מתלבט, מה הדרך הנכונה לבצע שינויים, להתרחב עסקית או לצאת בתכנית שיווקית חדשה וכו'. ייעוץ וליווי עסקי יספק לו מספר נקודות מבט רעננות, לכל האופציות שהוא אפילו לא העלה בדעתו ויקנה לו פרספקטיבה חדשה לגמרי. ייעוץ עסקי יגרום לבעל העסק 'לצאת מהקופסה' בא הוא חבוי הרבה פעמים, וכך יסייע לו להיפתח לערוצים חדשים וריווחים.

קבלה החלטות מדויקת

הרבה פעמים בעלי עסקים שוהים בתהליך חשיבה ארוך יחד עם קבלת החלטות בנושאיים רגשיים, לצד לחצים ושיקולים עסקיים לא פשוטים שקשה להם להתנתק מהם ולא להיות מושפעים מהם. בתהליך של ליווי עסקי יוכל היועץ לעזור לבעל העסק לנתח את המצב בצורה קרה ומחושבת, ללא שיקולים רגשיים ולקבל החלטות מדויקות וענייניות.

ניסיון וידע

כל ליווי עסקי מביא יחד אתו הרבה ידע וניסיון שנערמו בכל השנים של העבודה בתחום, מול מגוון של בעלי עסק. לרוב, יועץ עסקי שמגיע להתלוות לבית עסק חדש, כבר מכיר את התחום אותו רוצים לשפר מעבודות קודמות, הוא יודע כיצד לגשת לעניין בצורה יעילה כשמאחוריו הוכחות וניסיון עשיר, ברי תוצאות חיוביות.

כלים מקצועיים

בעלי עסקים רבים שקועים בהבאת פרנסה ואין להם תמיד את הזמן להתעדכן בכל מה שקשור לכלים וידע חדש בניהול עסקי. בזמן שיועץ עסקי תפקידו גם לספק ידע רב בנושאים עסקיים, גם לחשוף את העסקים למגוון של אפשרויות שיש בשוק ולתת כלים חדשים שהם לא מכירים, כדי לייעל ולשפר את הניהול.

חשיבה איכותית

אחד הדברים אולי החשובים שיועץ עסקי מספק ללקוחות שלו בליווי שהוא מעניק,זה חשיבה איכותית, חשיבה שהיא יעילה, וההבנה שאין חשש לקחת את הזמן לחשוב, כיוון שזה זמן ערכי ופרקטי. כל תהליך של ליווי עסקי כרוך בזמן שבו מנהלים חשיבה עסקית, מתכננים אסטרטגיות ולמודים את הצעדים הבאים, לזה דרוש זמן, זמן איכותי שעוצרים מכל פעילות שוטפת ומקדישים את הזמן לנושאים ניהוליים שקשורים לפיתוח העסק, לשינויים, פתרון בעיות ועוד.

המטרה הכי גדולה של ליווי ועסקים היא שהייעוץ יגרום להטמעת זמן חשיבה וניהול חשיבה איכותי בעבודה של כל בעל עסק,ומיומנויות אלה יהפכו לכלי ניהולי שלא ייפסק גם לאחר הליווי והייעוץ העסקי.

היועצים בחברת X2Y מתמחים בכל ההיבטים של ליווי עסקי והתפתחות עסקית. נשמח להגיע אליכם ולסייע למצוא את הדרך החדשה של העסק שלכם.

צרו קשר עוד היום ותתחילו להרוויח כמו שחלמתם כשפתחתם את העסק שלכם!


X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק