ייעוץ עסקי

בעל עסק: רוצה לשפר תוצאות, לשפר מכירות ולהגיע להישגים משמעותיים יותר?

עסקים מצליחים יודעים להתנהל נכון, עסקים שלא מתנהלים נכון, פשוט לא מצליחים ולכן צריכים ייעוץ לחברות.
בעלי חברות ועסקים רבים מרגישים שניתן להתייעל בעסק, לאמץ חשיבה לטווח הרחוק בכדי ליצור שינוי משמעותי ולהגשים את החלום שלשמו פתחו את עסק מלכתחילה. 

לחברתנו שיטה בדוקה ומוכחת אשר מצליחה ב-100% לגרום להגדלת הרווחים בעסק, לניהול נכון של העסק ולמימוש הפוטנציאל שלו !!!

הצטרפו להצלחה, ייעוץ עסקי עם X2Y ייקח את העסק למקום טוב למעלה, במגרש של הגדולים, להצלחה עסקית וניהול נכון.

אז – למה אתם מחכים? 073-7597178

איך חברת X2Y יועצים עסקיים תגרום לעסק שלך לצמוח?

ביכולתך ליעל את ההתנהלות הכללית, להגדיל מחזורי פעילות, לצאת מאזור הנוחות, להעצים את העובדים ולהגדיל את הרווחיות של העסק שלך, אנו מספקים עזרה וייעוץ לחברות מרוצות בישראל במגוון תחומי עיסוק, ייעוץ עסקי בחברתנו כולל: מחקר על תחום העסק, ניתוח מתחרים, אבחון עסקי, הצבת יעדים, מדידת היעדים, ניתוח פוטנציאל להצלחת העסק, הכל מתבצע בשקיפות מלאה עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום הייעוץ לעסקים ועם הצלחות רבות בתחומים עיסוק שונים. אנו נדאג להתנהלות עסקית נכונה לשיפור התוצאות העסקיות והגדלת נתח הרווחים!

למי כדאי להשתמש בשירות ייעוץ לעסקים?

אנו נחשפים להתנהלות מגוונת בארגונים שונים. אנו רואים התנהלות חיובית בעסקים מצליחים והתנהלות הלוקה בחסר בעסקים שאינם מתנהלים נכון. יועץ עסקי מטעמינו אינו מעניק פתרונות קסם, אלא מבצע שילוב של שיטה, מדע והבנה פרקטית, כיצד יש לנהל חברה רווחית, כיצד ניתן למנף הצלחה בעסק.

בעלי חברות ועסקים המרגישים כי ניתן לנהל את הארגון ביעילות רבה יותר, מתוך מקצועיות וחשיבה לטווח רחוק, לאלו הנמצאים בצומת דרכים ובתהליכי קבלת החלטות בעלות השפעה עתידית על הארגון ולכל אלו המבקשים שינוי ומעבר חכם ממצב נוכחי למצב עתידי טוב יותר, זה בדיוק הזמן שלכם לפנות ולקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, זה הזמן לקדם את העסק ולהתחיל לראות רווחים, אל תוותרו על החלום שלשמו פתחתם את העסק – יועץ עסקי אובייקטיבי יגיע עד אליכם ויסייע לכם להגיע להצלחה עסקית, להגדלת הרווחים ולצמצום ההוצאות.

יועץ עסקי במהלך משוב שבועי בבית העסק של הלקוחות

יועץ עסקי מעניק לך את החכה ולא את הדגים

יועץ עסקי אינו מעניק פתרונות קסם. אנחנו מציעים לכם שילוב של שיטה בדוקה ומוכחת, מדע מדוייק והבנה פרקטית בעולם העסקים עם ניסיון של מעל-15 שנים. משם – ההובלה שלכם, היישום הוא המרכיב העיקרי להצלחה עסקית ולניהול נכון של העסק בכל תחום עיסוק.

הייעוץ של x2y כולל בין היתר: מחקר על תחום העסק, ניתוח מתחרים, אבחון עסקי, הצבת יעדים, מדידת התוצאות תוך כדי תהליך, ניתוח פוטנציאל להצלחת העסק, הכנת תוכנית עסקית מפורטת ומדוייקת עבור העסק ופעולות נוספות– והכל מתבצע בשקיפות מלאה.

מפגש שבועי של היועץ העסקי עם נציגי ההנהלה

אנו מאמינים בביצוע תהליך סדור ומובנה בעבודה עם לקוחותינו:

  1. עריכת פגישת היכרות עם יועץ עסקי מקצועי מטעמינו, לזיהוי צרכי הארגון והבנתו.
  2. עריכת אבחון מסודר בבית העסק – אילו ליקויים קיימים בחברה, איזה מחלקות מתפקדות טוב יותר – ואיזה טוב פחות, ומדוע.
  3. בניית תכנית יעדים לשנה קדימה – עם יעדי צמיחה מוגדרים ומדידים.

בנוסף, כחלק מהייעוץ העסקי שלנו, בכל שבוע נערכת פגישת מעקב וליווי בה נבדקת בקפדנות ההתקדמות והעמידה ביעדים.

התוצאה לאחר ייעוץ עסקי –

הטמעת תהליכי חשיבה ופעולה נכונים לעתיד, אשר מובילים לגידול משמעותי ברווחים בשורה התחתונה.

קצת עלינו

חברות ייעוץ ואימון עסקי פועלות בשיטות שונות. אנחנו בחברת x2y מספקים שירותים לחברות ועסקים מתוך מטרה לייעל את התנהלות החברה ולהביאה מנקודה מסוימת בהווה למצב של מימוש הפוטנציאל המלא הטמון בה. אם גם אתם רוצים לעשות את הצעד הראשון בדרך להצלחה ולהתייעלות עסקית צרו עימנו קשר ונשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.

 

לחץ כאן ליצירת קשר  – ונשמח לתאם פגישת ייעוץ ראשונית, ללא תשלום.

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורות יועץ עסקי להצלחת העסק