מאמנים עסקיים

משברים כלכליים ופרסונאליים במקום העבודה הפכו לחלק בלתי נפרד מהשיח החברתי של ימינו. מחד, משברים אלו עלולים לגרום לניוון פיננסי ולפגיעה במימוש העצמי ומאידך, אם מנצלים תחושות תסכול אלו על מנת להתייעל, זו יכולה להיות נקודת תפנית מצוינת עבור בעל החברה, ולהוות עבורו נקודת ציון חדשה בהתפתחות הכלכלית שלו.

מאמן עסקי ינחה וילווה אל הסוד להצלחה הטמון בבחינה נבונה של המצב הקיים, בבחינת ההתנהלות הקודמת ובבחינת החזון של המנהל בנוגע לעתיד הקרוב והרחוק בפן המקצועי של החברה שלו. תהליך ייעוץ ואימון עסקי שיועבר על ידי מאמנים עסקיים מקצועיים יוכל לסייע בתהליך חשוב זה ולהוביל את הלקוח אל עבר הגשמת היעדים והמטרות שהוא שואף אליהם.

שימוש במאמנים עסקיים להתייעלות העסק

תהליך אימון לעסקים עם חברת X2Y

חברת X2Y מציעה הנחייה מקצועית צמודה של מאמן עסקי מקצועי בעל וותק של שנים רבות בתחום הייעוץ, במהלכה יעבור הלקוח אבחון מקצועי שבמהלכו יציג את התובנות שלו לגבי הצלחותיו וכישלונותיו, את הסיכונים והסיכויים הכלכליים כפי שהוא רואה אותם ולבסוף גם את השאיפות שלו בתחום המקצועי בעתיד הקרוב והרחוק.

לאחר שכל הפרמטרים הנזכרים לעיל יעמדו לנגד עיני הלקוח והמאמן המלווה אותו, יוכלו יחדיו לגשת לשלב השני בתהליך ולבנות ביחד אסטרטגיה, אשר תביא למימוש היעדים שאליהם שואף הלקוח.

במהלך התהליך, מתקיימות פגישות שבועיות עם מאמנים עסקיים: נערכת בדיקה קבועה של התקדמות המשימות תוך ליווי מתמיד בתהליך. המאמן לוקח חלק פעיל בהתקדמות הלקוח ועוזר בכל נקודה, בין אם צצה שאלה חשובה או קושי פתאומי.

מימוש הפוטנציאל העסק עם מאמנים עסקיים מומחיםי

במה יעזרו לכם שירותי ייעוץ עם מאמנים עסקיים?

יתרונו ותפקידו של מאמן עסקי מקצועי טמונים בעובדה שהוא יכול לספק נקודת מבט חדשה ואובייקטיבית יותר על מצבו של הלקוח, מבלי להיות מוסח על ידי חששות ופחדים שבדרך כלל מונעים מהלקוח לראות את המצב באופן ברור, כאשר הוא נקלע למצב של משבר במקום העבודה או לתחושת חוסר סיפוק וחוסר מימוש עצמי.

ליווי מקצועי יסייע לפרט להכיר טוב יותר את הנקודות החוזק והחולשה שלו ולהתנהל בהתאם ליכולותיו ולמשאבים העומדים לרשותו, מה שיביא בסופו של דבר להקטנת הסיכונים ולהגדלת הסיכויים להצלחה. ולסיום, זכרו –  מי שלא מסתכן, לא מרוויח. החברה שלנו מתמחה ועוסקת שנים רבות בתהליכי ייעוץ ופיתוח ארגוני וכלכלי לחברות קטנות, ומעניקה שירותים כגון אימון לעסקים, ייעוץ אסטרטגי , בניית תקציב וניהולו – כל שירות שיוביל אותך לנקודת ההצלחה.

צור איתנו קשר לפגישה ללא התחייבות.

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon