ייעוץ ניהולי – חשיבה ותכנון אסטרטגי

רבים האנשים והמנהלים המדברים על אסטרטגיה ונקיטת אסטרטגיה בעיקר בהקשר של אימון מנהלים, ליווי עסקי ויעוץ ארגוני. אבל מהם השלבים בחשיבה ותכנון אסטרטגי,  וכיצד מתחילים? ניתוח הנתונים יסייע בבניית האסטרטגיה המתאימה ביותר לחברה, לארגון או לעסק. ניתוח הנתונים יתבצע  תוך בחינת המצב הכספי, בדיקת רווחים ממכירות, סקירה של הלקוחות ושביעות רצונם מהשירות או המוצר.

עוד יבחן הניתוח שיעשה בדרך כלל ע"י יועץ עסקי את המערך הניהולי והמקצועי בין אם מדובר בעובדי הקו (מכירות, שירות ואחרים) ובין אם מדובר בעובדי המטה של החברה. דרך הניתוח יגלה היועץ עסקי שייבחר כיצד כדאי להתחיל בבניית אסטרטגיה לניהול עסק.

ייעוץ עסקי מקצועי

ניהול עסק – בניית אסטרטגיה

לאחר הניתוח יבנה היועץ העסקי את האסטרטגיה עפ"י המטרות ארוכות הטווח של החברה. יועץ העסקי יבנה את המערך הנכון ביותר לחברה דרך התחשבות בחזקות בחולשות, בהזדמנויות הקיימות בשוק בהם פועלת החברה, בנתונים הקיימים, במצב הכספי ובכוח האדם.

גיבוש חלופות אסטרטגיות – שלב בו קיימות כמה חלופות  לפעולה המתאימות לארגון. במצב זה תיבחן כל חלופה וכל אסטרטגיה  ותיבחן סיכויי הצלחתה. מגוון החלופות יהיו מנותחות דרך יתרונות, חסרונות, הכנסות ורווחים צפויים כמו גם התייעלות הארגון ועוד שלבסוף תבחר אסטרטגיה כללית  ושיווקית הטובה ביותר עליה ימליץ היועץ העסיק ובהחלטת מנהל החברה.

את הבחירה המתאימה ביותר בין החלופות בוחרים דרך תהליכי קבלת החלטות שונות אותם מלמדים היועצים העסקיים את המנהלים דרך אימון אישי כמו "שבעת הכובעים של דה בונו" שהוא תהליך חכם לקבלת החלטות, ועוד מגוון שיטות חכמות ובטוחות.

רוצים לבחור את אסטרטגית הפעולה המתאימה ביותר לארגון שלכם ? פנו עוד יום לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon