ייעוץ כלכלי להצלחת העסק שלכם

לא כולנו כלכלנים ומבינים מגמות פיננסיות בשוק, אך לא צריך להיות כאלה על מנת לנהל עסק. ובכל זאת עסקים רבים מוצאים עצמם בקושי סוגרים את החודש, מרגישים שהם כמעט קורסים תחת עול ההוצאות והחובות הרבים לספקים וגורמים שונים. ארגונים אחרים שדווקא מתפקדים לא רע, מרגישים כי מתחריהם גוברים עליהם, והם מוכרחים לשנות דבר או שניים או יותר בתפקוד העסקי על מנת להשיג יעדים ומטרות, לצמוח ולהתפתח.

הגדלת מחזור מכירות לעסקים

הפתרון לכל אלו: ייעוץ עסקי כלכלי

אך לא עוד ייעוץ כי אם זה המעניקה חברת x2y. החברה צברה ותק רב ומוניטין מעולה במתן סיוע לחברות, עסקים וארגונים בכל הגדלים. חברת x2y ייעוץ עסקי פועלת עם תכנית עבודה מסודרת ויסודית, ומתאימה את העבודה שהיא עושה לכל עסק באשר הוא. בתור התחלה מגיעים נציגי החברה לארגון, מזהים ומאבחנים את הבעיות או הליקויים בתפקוד, ויודעים מהן הפעולות שאותן יש לבצע על מנת להתגבר על הבעיות, לשפר אותן ולהתחיל לרוץ קדימה.

ייעוץ עסקי שיווקי

יתרונות העבודה עם x2y

ייעוץ כלכלי לעסקים הוא לא עניין של מה בכך כשמדובר ב-x2y: החברה מעניקה שירותים רבים המצריכים מחויבות מצד בעלי העניין של העסק המקבל את הייעוץ. מבין שירותי החברה ניתן למצוא מאמנים ויועצים עסקיים ואסטרטגיים, בנייה של תוכניות עסקיות כמו גם תקציבים וניהולם, ולמעשה מתן ליווי עסקי צמוד הכולל רכישת כלים חיוניים להצלחה עסקית בכל החזיתות. פנייה לקבלת יעוץ מחברת x2y היא התחייבות למצוינות והצלחה.

בעל עסק, השאר פרטים ותוכל בקרוב להרגיש איך הרווחיות שלך נוסקת לשמיים !

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon