ייעוץ עסקי לאדריכלים

ניהול עסקי בתחום האדריכלות כרוך במשתנים רבים שלא תמיד תלויים בכם. תמחור עבודה, למשל, תלוי בניסיון קודם מפרויקטים דומים ובהיכרות עם מפתחות שונים לחישובי שכר-טרחה, ובהיעדר הידע והניסיון המתאימים, קל ליפול בהערכות חסר או יתר. במקרים כאלה, פנו לחברת X2Y ובקשו ייעוץ עסקי לאדריכלים.

ל-x2y ברור כי כדי שיועץ המתמחה בתחום ספציפי לא יפעל בשטאנץ ויתעלם מניואנסים שייחודיים ללקוח, הוא חייב להכירו ביסודיות ומלכתחילה. כך, יועץ אדריכלות לא יבנה תוכנית לפני שיכיר לעומק את הסוגיות הבוערות במשרדכם, ויילמד מניסיונם של אדריכלים וממזמיני העבודות מגופים מוסדיים ופרטיים שחוו בעיות דומות בעבר.

לסיפורי הצלחה בתחום האדריכלות ובתחומים נוספים – לחץ כאן

למידע נוסף על תהליכי ייעוץ עסקי עם X2Y – לחץ כאן

רק מי שמבין באדריכלות נותן ייעוץ עסקי לאדריכלים

לפיכך, כשהתהליך סדור ומובנה – מזיהוי הצרכים והליקויים ועד למימוש תוכנית היעדים – יועץ האדריכלות של x2y יודע לבנות את תוכנית היעדים הייחודית לכם. בתוך כך, הוא יבדוק שבועית את התקדמות המשימות וילווה את כל תהליך הניהול – כולל הצד הפיננסי של משרדכם. מעוניינים לשמוע איך נעשה זאת עבורכם? צרו קשר עוד היום.

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon