מהם שירותי ייעוץ ארגוני לעסקים

אנרגיות נמוכות ? עובדים שלא מפיקים מעצמם את המקסימום ? הגדרת תפקידים לא ברורה ?

בדיוק לכך אנו יודעים לתת מענה. האנשים הם המשאב החשוב ביותר בארגון שלך וכשטוב להם טוב גם לארגון.

שירות ייעוץ ארגוני בחברת X2Y

אנו חברה המציעה ייעוץ ארגוני אפקטיבי שמטרתו ייעול תהליכים בארגון, בהנעת עובדים ובגיוס איכותי. אנו מאמינים כי המשאב האנושי הוא הנכס החשוב ביותר לכל חברה ובשל כך, יש לגייס את האנשים הטובים והמוכשרים ביותר בתפקידם. אנו מאמינים כי יש ליחסי שכיר-מנהל השפעה ישירה על החברה ובשל כך, יש להכשיר את צוות העובדים בצורה מקצועית, ולנהל אותם באופן שישמר ויחזק את המוטיבציה ותחושת מחויבותם לחברה.

ייעוץ ארגוני מקצועי

מתי נדרשים שירותי חברות יעוץ ארגוני?

  • במקרים בהם קיים הרושם כי ניתן להפיק יותר מעובדי החברה.
  • במקרים בהם נדרשת הגדרת תפקידים ברורה.
  • במקרים בהם המוטיבציה של העובדים נמוכה ומעוניינים לשפר אותה.
  • במקרים בהם קיימות מחלוקות בין מחלקות שונות לאחרות, או בינן לבין צוות הניהול.

ייעוץ ארגוני – הגברת ערנות

ההנהלה יודעת הכול? לא תמיד.

בשלב ראשון, השירות נועד להבטיח מודעות, לתהליכים גלויים ונסתרים המתרחשים בחברה: שיטות עבודה שהועברו בתורשה, שיחות בחדרי הישיבות ומול מכונות הקפה. אפילו קודי הלבוש. יועץ ניהולי טוב יראה את החברה כגוף אנושי, על מכלול האמוציות, הקונפליקטים, יחסי הכוחות ועוד. בתהליך מוערך אלמנט מהותי – המוטיבציה, בדרך מקורית ומדידה. הערכים שיתקבלו, יהוו את הבסיס לתהליכי עבודה ושיפור.

ייעוץ ופיתוח ארגוני – פתרון פרקטי לצורך קיים

חברי הנהלה, מנהלי צוותים ועובדים – לכולם מטרה אחת (ולא תמיד היא הגדלת המשכורת). מטבעו, העובד שואף לבצע משימות בסביבה נעימה מתוך הנעה פנימית והגשמה עצמית. בנוסף, העובד מבצע את מטלותיו בצורה הטובה ביותר כשמושגת תחושת הזדהות עם ערכי החברה. כשערכים אלו מוגדרים ומובהרים ובהינתן סביבת עבודה תומכת (הכוללת שכר הולם, תפקיד מתאים ועוד) – השמים הם הגבול.

ייעוץ ארגוני לעסקים

מי יפיק תועלת משימוש בשירותי חברות ייעוץ ארגוני?

מנהלים

בנקיטת דוגמה אישית, הערכת ביצועי עובדים ובחינת התאמתם לתפקיד ולדרישותיו,  בזיהוי קונפליקטים וטיפול יעיל במכשולים ובעיות.

עובדים

בהבנת מחלוקות המתרחשות בינם לבין ההנהלה, ובתהליכים פנימיים, בחינת האפקטיביות העולה מעבודתם והסקת מסקנות לגבי טיוב התוצאות ושינוי שגרת עבודה והרגלים שגויים, בהתאם לצורך.

צוותי עבודה או מכירה

פיתוח אישי של כל עובד בצוות, הבנת היעדים, קבלת החלטות נכונות ופיתוח יחסי עבודה סינרגטיים ופוריים.

היועץ כשותף – כיצד זה מתבצע?

כל תהליכי השינוי האפקטיביים, מקורם בהיכרות מעמיקה עם "השטח". על ידי פגישות סדורות עם צוותי העבודה וההנהלה, נבין מהם הצרכים, וכיצד מתנהלים תהליכי עבודה נוכחיים." בהמשך, יתבצעו שיחות היכרות והעמקה עם גורמי מפתח בארגון. התובנות העולות מפגישות אלו, הן יקרות ערך, ומשמעותיות ביותר.

יועץ ארגוני מומחה

איך מתנהל תהליך ייעוץ ארגוני של x2y?

התהליך מתחיל בפגישת היכרות בין יועץ ארגוני מקצועי מטעמנו לבין מנהלי החברה. בפגישה מועלות כלל הסוגיות הדורשות טיפול ומסוכמות בנייר עבודה מסודר .עם תחילת התהליך מתבצעות שיחות היכרות עם גורמים בחברה הנוגעים בדבר ובעלי תפקידים שונים החיוניים לתהליך. בדרך כלל, עם קיום שיחות ההיכרות עולות סוגיות נוספות הדורשות טיפול.

במסגרת התהליך מתבצעות תצפיות ונבחנים סדרי יום של בעלי תפקידים בחברה, על מנת למצוא את הדרכים היעילות והנכונות ביותר להתנהלות. במקרים מסוימים ועל פי הנדרש מתבצע גיוס איכותי של כ"א ושילובו המוצלח בסביבת העבודה.

מי אנחנו?

אנו בחברת x2y מעניקים שירותי ייעוץ עסקי ופיתוח ארגוני לעסקים וחברות, בדגש על מעבר מנקודת ההווה לנקודת ההצלחה המיוחלת. עבור כל לקוח שלנו אנו מפתחים תוכנית יעדים מסודרת הנבנית על ידי יועץ ארגוני מיומן מטעמנו, והוא מלווה בצורה צמודה את החברה וההנהלה עד להשגת היעדים שהוגדרו בהתחלה.

צור קשר כעת, לקביעת פגישת היכרות ללא עלות, וללא התחייבות!

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon