הגדלת מחזורי המכירות

איך המכירות בעסק שלך? האם הן במגמת עליה? האם אנשי המכירות שלך מקצועיים? האם ניתן למכור יותר?

מכירות כאמור, הן הלב הפועם של כל העסק. כאשר רוצים להגדיל מחזורי מכירות ואת הרווחיות אנשי המכירות הם הכתובת. כל עסק צריך שיהיו לו אנשי מכירות  מקצוענים שיוכל לסמוך עליהם שיובילו את העסק קדימה.

מהניסיון שלנו בעסקים רבים המכירות לא מנוהלות בצורה הטובה ביותר. לעיתים הנ"ל טמון בגיוס לא נכון של אנשי מכירות, בהגדרת תנאי שכר, בניהול בלתי מקצועי ועוד'.

הגדלת מחזור מכירות לעסקים

מה אנחנו מציעים להגדלת המכירות בעסק?

  1. אבחון מצב קיים ובחינה מעמיקה לגבי ביצועים והתנהלות של כל איש מכירות.
  2. אימון מכירות ושיפור ההתנהלות והביצועים של אנשי המכירות.
  3. אימון מנהל המכירות לניהול מכירות מיטבי.
  4. גיוס אנשי מכירות מקצועיים המתאימים לצרכיי הארגון.
  5. ניהול חיצוני (out outsourcing) של אנשי המכירות.
  6. הדרכת טלמיטיניג, הגדרת תסריטי שיחה, האזנה לשיחות ומתן משוב.

מכירות, הלב הפועם של כל עסק !

כאשר מתייחסים לתחום המכירות כדאי לדעת שמדובר באומנות לכל דבר ועניין. אנשי מקצוע מתחום המכירות יודעים להבין מבין הדברים הנאמרים על ידי הלקוח מה דרוש לו, מה חשוב לו במוצר או שירות, איזה צורך אינו מסופק עבורו ואיך ניתן לסייע לו על ידי הצעת פתרון או מענה. על מנת ליצור מכירות חשוב לשמור על דיוק וריכוז וכך לוודא שהעסק נותן תשובה הולמת ומתאימה לכל לקוח או לקוח פוטנציאלי.

כאשר בעל העסק או מי מהעובדים חש שהמכירות בירידה או שיש צורך ברענון דרכי השיווק והפרסום מומלץ לעשות זאת בליווי מקצועי של מומחה מהתחום, שבעזרתו אפשר יהיה לנתח את התהליכים המבוצעים, לבחון את התאמתו של כל שלב ושלב לעסק עצמו ולהשקפת העולם של מנהלי העסק ואת מידת היעילות והשגת המטרות והיעדים של כל שלב. כך ניתן לקבל החלטות בנוגע לוויתור על שלבים מיותרים, אימוץ דרכים חדשות או שינוי של פעולות כאלה ואחרות.

הגדלת מחזור המכירות בעסק

ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות!

בעזרת יועצי המכירות של חברת X2Y תוכלו לקבל תמונה מלאה של מצב העסק ומגוון דרכים להגדלת המכירות – המותאמים בדיוק לעסק שלכם.


X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורות יועץ עסקי להצלחת העסק