יועץ שיווק

יועץ שיווקי

יועץ שיווקי הפך בשנים האחרונות לאחד המקצועיות הפופולריים ביותר, אין זה פלא מאחר ואנו רואים כי במדינת ישראל נפתחים מדי שנה למעלה מ – 100,000 עסקים חדשים. כל אותם עסקים מחפשים את הדרך להצלחה ואילו לפעמים מרגישים כי הם מעט נתקעו בדרך לאותה הצלחה אליה הם חלמו. דרך ייעוץ וליווי שיווקי נכון ניתן לקחת את העסק שלכם בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול ולהצעיד אותו קדימה אלפי מונים תוך כדי יצירת תהליכי ומשפכי שיווק נכונים וייעולם. חברת X2Y יועצים מתמחה בתהליכי שיווק וריכזה עבורכם תשובות לכל השאלות הרלוונטיות.

יועץ שיווק

מהו יועץ שיווקי

אתם לבטח שמעתם לא מעט פעמים את הביטוי "יועץ שיווקי", אך יחד עם זאת תמיד ריחפה עבורכם עננה קטנה ששאלה "מי זה ומה תפקידו בעצם?". כאשר אנחנו מדברים על יועץ שיווקי אנו מדברים על אדם המתמחה בעולמות הייעוץ בדגש על עולמות השיווק. ייעוץ שיווקי הוא ענף הנגזר מעולמות הליווי אשר במהלכו אתם מקבלים ליווי ומעטפת מלאה של כל התהליכים העסקיים המתרחשים בעסק שלכם תוך כדי הגדרת מטרות, אפיון ותכנית עבודה מפורטת ליישומן.

במהלך ייעוץ שיווקי אתם תפגשו עם אחד מאנשי השיווק והייעוץ של X2Y יועצים וכל התהליכים העסקיים שלכם יבחנו בצורה קפדנית. היתרון בעבודה עם חברה המתמחה בייעוץ שיווקי הוא הידע וההיכרות בעולם השיווק שיש לאותה חברה, כמו כן הניסיון והמוניטין גם הם משפיעים ויכולים לעזור לכם לקדם את העסק שלכם. יועץ שיווקי הוא "השחקן ה12" שלכם ותפקידו להיות שחקן "ג'וקר" שלוקח אתכם כל הדרך להצלחה המסחררת.

 

כיצד לבחור יועץ שיווק

אנו מניחים שאם יצא לכם לחפש אחר יועץ שיווק נתקלתם בעשרות ו/או במאות נותני שירות ויועצי שיווק שונים אשר הבטיחו לכם הרים וגבעות אך יחד עם זאת מרחפת העננה איך ניתן לבחור את יועץ השיווק הטוב ביותר עבורנו. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

 

 • יועץ שיווק בעל ניסיון לצד ותק בתחום – אחד הדברים הראשונים עליהם אנו נרצה לשים דגש כאשר אנחנו נחפש יועץ שיווקי הוא הניסיון והותק של אותו יועץ בתחום ועולמות השיווק. כאשר אנחנו נעבוד עם יועץ שיווק בעל ניסיון לצד ותק בתחום אנו יכולים להיות מעט רגועים מאחר ואותו יועץ נתקל במגוון רחב של סיטואציות בעבר וידע איך לגשת בצורה יצירתית, נכונה וחכמה אל העסק שלנו ואל הצרכים השונים שלו.
 • יועץ שיווק בעל מוניטין בתחום – יועץ שיווק בעל ניסיון לצד ותק בתחום סביר להניח שצבר לעצמו גם מוניטין, אנו ממליצים לכם לקרוא מעט אודות המוניטין של אותו יועץ שיווקי איתו אתם בוחרים לעבוד. המוניטין יתן לכם מעין מראה אל אותו יועץ ואל פועלו, כך תוכלו לקבל אינדיקציה אל פעולות שונות אותם ביצע היועץ ואל כמות ההערכה שהוא מקבל בהתאם לעבודתו.
 • חוג לקוחות – אנו ממליצים לכם לשאול את היועץ על חוג לקוחותיו, כמו כן בדקו האם ניתנת עבורכם אפשרות לדבר עם אנשי קשר מן החברות איתם הוא עובד. יועץ בעל ניסיון ומוניטין בתחום אשר עושה את עבודתנו נאמנה ובצורה מקצועית לא יהסס לקשר ביניכם לבין אנשי הקשר שלו בחברות השונות, לכן אל תהססו ובקשו לדבר עם חוג לקוחותיו. שיחה זאת יכולה להוריד לכם לא מעט שאלות, מחשבות ותהיות ואף במקרים מסוימים גם להוביל אתכם אל בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם.
 • המלצות – אנו מאמינים שאין תחליף להמלצות, כיום תוכלו למצוא לא מעט המלצות ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ואף בלינקדאין), כמו כן תוכלו להיעזר בקולגות, חברים לספסל הלימודים ו/או לעבודה ואף להשתמש בדוקטור גוגל אשר ישרת אתכם נאמנה.
 • התמחות וזיקה לנישה שלכם – מחיפוש קטן בגוגל תמצאו אלפי יועצים שיווקים שונים אך המטרה היא למצוא את היועץ השיווקי הטוב ביותר עבורנו. אנו מאמינים כי יועץ שיווקי טוב ככל שיהיה צריך להיות בעל זיקה לתחום שלכם – להבין את התחום שלכם, לדעת אותו ולרצות לפתח אותו בדיוק כמוכם. בדקו כי לאותו יועץ שיווקי איתו אתם עובדים יש ניסיון בעבודה בתחום בו אתם עובדים.
 • חיבור אישי – תהליך ליווי עסקי ו/או ייעוץ שיווקי לעסק שלכם הוא תהליך אינטימי מאוד, אנו אוהבים להקביל את העסק שלנו למעין "תינוק" חדש, לכן בדקו כי אתם מתחברים אל בעל המקצוע איתו אתם עובדים ודעו כי אתם מוכנים לצאת איתנו למסע אינטימי, מפרך אשר בסופו תובילו את העסק שלכם אלפי מונים קדימה. בהנחה ואתם מרגישים שאין לכם "כימיה" עם היועץ השיווקי אנו ממליצים לכם להמשיך הלאה אל היועץ הבא.
 • תכנית עבודה מסודרת ומפורטת לצד חוזה מסודר – כל מה שציינו עד עכשיו אלו הם תנאים הכרחיים למציאת יועץ שיווקי איכותי לעסק שלכם, אך יחד עם זאת אנו נרצה לעבוד עם חוזה מפורט ומסודר המפרט את כל התהליכים העסקיים והפעולות אשר יעשו במהלך השיווק העסקי. יועץ שיווקי ו/או חברת יועצים המתמחה בתחום לא תהסס לפרט ולהוריד לידי כתב את כל התהליכים העסקיים אשר יעשו במסגרת הייעוץ. כך תוכלו להימנע מאי נעימויות והבנות בעתיד.

 

החשיבות בעבודה עם יועץ שיווק בעל ניסיון ומוניטין בתחום

כיום תוכלו למצוא לא מעט אנשי מקצוע אשר נותנים מענה בעולם הייעוץ והשיווק בפרט, אנו מאמינים כי ישנה חשיבות גבוהה בעבודה עם יועץ שיווק בעל ניסיון ומוניטין בתחום. כיום ניתן למצוא סקאלה רחבה וגדולה של מחירים בעולמות הייעוץ, אנו ממליצים לכם לא לנסות להתפתות למחירים זולים מדי ולהבין כי לפעמים הזול הוא היקר. חשוב להבין שניתן לעבוד עם יועץ שיווק בעל ניסיון ומוניטין של שנים בתחום אך באותה נשימה לשלם מחיר הגון ואיכותי. חברת X2Y מפעילה מערך שלם של יועצים ומלווים עסקים אשר נותנים לכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת בצורה מקצועית, ללא לאות ובמחירים נוחים במיוחד.

 

האם כל עסק זקוק ליועץ שיווק

זוהי למעשה אחת השאלות הנשאלות ביותר, יש לכם עסק ואתם שואלים את עצמכם "האם אנחנו צריכים ייעוץ עסקי?", "האם כל עסק צריך ייעוץ עסקי?", "האם זו בושה לקבל שירותי ייעוץ עסקי?" לצד מגוון רחב של שאלות נוספות.

אם נרד לעובי הדברים אנו נבין כי כל עסק זקוק ליועץ שיווק, אין זה משנה אם מדובר בעסק קטן ומתחיל הנמצא בהתהוות כרגע או שמא אנחנו מדברים על תאגיד ענק. תפקידו של יועץ שיווק הוא לקחת את הקיים ולשדרג אותו מספר צעדים קדימה – הן מבחינת מכירות, הן מבחינת היכרות של אנשים עם המותג שלכם והן מבחינת ההתנהלות הפרונטלית והאינטרנטית שלכם. לכן אנו ממליצים לכם לא להדיר שנתכם מן החשיבות של עבודה עם יועץ שיווקי מקסום יעילות העסק ו-עלייה בתפוקה בפדיון המכירות.

 

כיצד ניתן לדעת האם יש צורך בייעוץ שיווקי

עסקים רבים שואלים את עצמכם כיצד הלכה למעשה ניתן לדעת האם יש צורך ביועץ שיווקי, אנחנו בראש ובראשונה מאמינים כי תמיד יש מקום לשיפור ולעבודה עם יועץ שיווקי. אך יחד עם זאת אם אתם מרגישים שהגדרתם לעצמכם יעדים ואתם לא מצליחים להגיע אליהם, התהליכים השיווקיים שלכם לא עובדים בצורה שחשבתם, שההכנסות החודשיות שלכם לא מתעלות על ההוצאות או שמא במקרים מסוימים לא ברמה להן ציפיתם אין מן הנמנע שתצטרכו לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בליווי וייעוץ שיווקי אשר יעזור לכם להבין מה הם הבעיות של העסק שלכם בעולם השיווק. בעולם בו אנו חיים כיום יש משקל רב לשיווק נכון, חכם ואיכותי – אם אתם מצליחים לעשות שיווק שכזה אין מן הנמנע שיש לכם סוס מנצח.

 

מה התרומה של היועץ השיווקי לעסק שלך

יש ביכולתו של יועץ שיווקי לקדם את העסק שלכם אלפי מונים הן מבחינת ניהול נכון של העסק שלכם והן מבחינת עליה בפדיון המכירות החודשי והשנתי.

 

מה התהליך המתבצע בפועל במהלך ייעוץ שיווקי

החלטתם לעבור תהליך ייעוץ שיווקי אך אתם לא יודעים מה הם הדברים אותם אתם תפגשו במהלך התהליך, כאשר אנחנו מדברים על תהליכי שיווק אנו מדברים על תהליכים אינדיבידואליים המותאמים לכל חברה באשר היא, מה שמתאים לחברה אחת לאו דווקא יתאים לחברה אחרת. יחד עם זאת ישנו "בסיס" לכל תהליך שיווקי:

 

 • אפיון נכון של העסק שלכם – אחד הדברים הראשונים שנעשים במסגרת תהליך ייעוץ שיווקי הוא אפיון נכון של העסק שלכם, במסגרת תהליך אפיון וייעוץ שיווקי יבחנו כל התהליכים העסקים השונים של העסק שלכם ודרכי השיווק ומשפכי השיווק בהם אתם פועלים כיום. כל אלו יעזרו לקבל תמונת מצב לגבי העסק שלכם ויצירת אסטרטגיה ותכנית עבודה מסודרת לשם ייעול, שיפור ולעיתים אף שימור של נושאים מסוימים.
 • יצירת אסטרטגיה נכונה וייעול העבודה הקיימת – לאחר אפיון נכון של העסק שלכם תצטרכו ליצור אסטרטגיה נכונה וייעול של העבודה הקיימת במטרה לקדם את המשפכים השווקים השונים.
 • תכנית עבודה מסודרת – אפיון נכון ואסטרטגיה זה נחמד אך לצד אלו אתם תקבלו תכנית עבודה מסודרת המסבירה את כל התהליכים השיווקים אותם אתם צריכים לעבור, מה עומד מאחוריהם ומה הם המטרות הסופיות.
 • ליווי לצד מעטפת מלאה – במהלך כל תהליך הייעוץ השיווקי יוצמד אליכם מלווה אישי אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך ויתן לכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

 

אמרתם ייעוץ שיווקי – אמרתם X2Y יועצים

חברת X2Y יועצים הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולמות הליווי העסקי לצד ייעוץ שיווקי, החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנה וליוותה במרוצת השנים מגוון רחב של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. החברה עובדת ללא לאות ונותנת מענה במגוון רחב של סקטורים בתחומים נרחבים.

כמו כן החברה שמה לה לדגש מקצועיות, אמינות, שירותיות ואנושיות באותה הנשימה. יחד עם הייעוץ השיווקי של חברת X2Y מצאו את עצמן חברות רבות מקדמות את עצמן בעולם השיווק הגדול, משפרות מייעלת את תהליכי השיווק שלהן ושוברות כל פעם מחדש את תקרות הזכוכית השונות.

חברתנו מספקת שירותי ייעוץ פיננסי ועסקי שיסייעו לכם למנף את הצלחת העסק. עם מעט סיוע תוכלו גם אתם להתארגן ביעילות כארגון, להתנהל פיננסית בחכמה, לזהות חולשות במערך השיווקי, לבנות אסטרטגיה כלכלית טובה יותר ולפעול למען שיפור, התייעלות והצלחה.

יועץ שיווק של x2y מספק לכם כמה שלבי ביניים חשובים: סקירת המצב הקיים, תיאורו בפניכם ופיתוח תכנית פעולה לשנה הקרובה – שלבים אלה אורכים כחודש. השלב הבא – ביצוע התכנית, מעקב אחרי הצלחת ביצוע המשימות, ולסיום, איסוף נתונים על השינויים שהתחוללו עקב תכנית זו.

אנשי המקצוע שלנו מטפלים ברשת רחבה של תחומי שיווק ועובדים לפי מתודולוגיה שיווקית המשלבת בין שני יסודות חשובים מאוד – הנעת הארגון לעשייה נכונה תוך כדי דגש על רצון ותשוקה אך מהצד השני גם הגדרת נהלים שיווקיים ותוכנות עבודה מפורטות.

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון ולהצטרף אל חוג לקוחותינו, זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור X2Y יועצים.

 

יועץ שיווק מומחה

מהי מטרתו של יועץ שיווק?

עבודתו לא כוללת אך ורק פגישה אחת ומתן עצות, אלא מדובר בתהליך ארוך טווח, שבתחילתו יש סקירה של המצב הנתון, איסוף נתונים, יצירת גרפים המראים את השינויים במצב החברה, ויצירת תמונת מצב כוללת, שבעלי עסקים גדולים לא תמיד יכולים לראות ללא עזרה מבחוץ.

כאשר תמונה זו מתבהרת, ניתן לזהות את נקודות החולשה ואפשר להתחיל בעבודה האמיתית והקשה. לשם כך, יש לפתח תכנית לשינוי בתדמית החברה הכוללת את כל המערך הפרסומי. יש לעקוב באדיקות אחר התהליך על מנת לוודא שהשינויים הדרושים אכן מתבצעים וכי הם פועלים לטובת החברה. זו בדיוק שיטת העבודה של יועץ שיווק מקצועי מטעם חברת x2y יועצים. יש לבחון כיצד שינויים אלה משפיעים ולבצע תיקונים במקרה הצורך ובהתאם לתגובות.

מנהלים רבים נתקלים לעיתים במהלך הקריירה שלהם בתופעה לא נעימה, כאשר העסק הקיים מתחיל לדשדש, עקב שינויים בשוק הכללי, או בשוק הספציפי בו פועלת החברה. פעמים רבות, הגורם האמיתי לנפילה במכירות, הצטמצמות קהל הלקוחות ותופעות מדאיגות אחרות זה שיווק לא נכון.

העולם המודרני מאוד דינמי, אסטרטגיית שיווק שהייתה יעילה ומוכרת לפני שנה, כבר לא מספקת את הסחורה כיום. על מנת לגבש שיטות חדשות, שיתאימו לשירותי החברה ולקהל היעד, כדאי להיעזר בחברת x2y שתעמיד לרשותכם יועץ שיווק מומחה שיסייע לכם בתהליך.

 

שאלות ותשובות

יועץ שיווק

יועץ שיווק הוא בעל מקצוע, המספק ליווי מלא לעסקים ועוסק בפיתוח המנגנונים השיווקיים שלהם. היועץ השיווקי אחראי לתת לכם יעוץ והדרכה, על מנת להגדיר את היעדים שלכם לשיווק העסקי ולהכין תוכנית עבודה מפורטת בנוגע לאופן היישום שלהם.
יועץ עסקי מספק ללקוחותיו שירותים הכוללים מחקר מעמיק על העסק שלהם ועל התנהלותו. הוא אחראי לייעול הנהלת העובדים, טיוב ניהול התזרימים וכן מספק מענה לשאלות בנושאים שונים וביניהם גם דרכי השיווק. יועץ שיווקי לעומת זאת, נותן מענה ממוקד יותר, הקשור אחר ורק בשיפור תהליכי השיווק והגעה לקהלים גדולים יותר.
כל עסק שמעוניין לשדרג את עצמו מבחינת המכירות. לכל בעל עסק שמעוניין לקבל יותר חשיפה ללקוחות פוטנציאלים, להרחיב את הפרסום ולהגדיל את המכירות מומלץ לפנות ליועץ שיווק.
סקר השוק הוא כלי שמספק לבעלי עסקים את כל המידע הדרוש בתחילתו של תהליך שיווק ופרסום. באמצעות הסקר, תקבלו מענה על שאלות שונות הקשורות בשיווק העסק שלכם. החל מקהל היעד ודפוסי הקניה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ועד לבדיקת החברות המתחרות.
יועץ שיווקי, שיטפל בהנעת השיווק והפרסום בשבילכם, ישאיר לכם זמן להתמקד בניהול העסק עצמו ובכל מה שקשור לעבודה השוטפת בייצור, מכירות, מתן שירות וכו'.
כשתפנו לבחור יועץ שיווק, יהיה עליכם לבחון כמה פרמטרים שונים. בדקו האם ליועץ יש די המלצות מלקוחות קודמים, די שנות ניסיון וותק בתחום וכן מוניטין בתחום השיווק. בנוסף, ודאו שיש לכם חיבור אישי עם היועץ, שהולך ללוות אתכם ולעמוד לצידכם בכל הלבטים הקשורים לשיווק העסק שלכם.
הצוות המקצועי שלנו, בהנהלת דוד שוורץ, מחזיק במעל ל-15 שנות ניסיון בליווי עסקים. אנחנו נעזור לכם להפיק את המרב מהעסק שלכם, על ידי מתן ייעוץ אסטרטגי שיווקי, ונוכל להכין עבור העסק שלכם תוכנית יעדים ברורה מהידיים המקצועיות ביותר שיש.

 

 

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon