פיתוח עסקי מבוסס תוצאות

כלכלה בריאה מושתתת ברובה על פעילותם עצמאיים וחברות בהיקפי פעילות קטנים ובינוניים, זאת למרות שחדשות הכלכלה ממוקדות בעיקר בחברות גדולות, בעסקות של מיליארדים ובטייקונים הגדולים. חברה בינונית או קטנה אמנם פגיעה יותר לעומת חברות הענק העולמיות, אך עומדת בפניה קשת רחבה של אפשרויות פיתוח. דווקא בשל המבנה הקטן יותר היא גמישה יותר וביכולתה להתאים עצמה בצורה טובה יותר לדרישות השוק המשתנות תדיר.

בעזרת המומחים של חברת x2y תוכלו לבנות תכנית פיתוח עסקי חכמה על מנת ליצור ניהול עסקי מצליח שיוביל לשיפור וייעול העבודה השוטפת של החברה למען מיצוי הפוטנציאל ושיפור הרווחים. תוכלו לבחור מבין מגוון שירותים שיסייעו לכם להתנהל ולנהל בצורה חכמה יותר.

זיהוי הפוטנציאל ובניית תכנית עבודה: בניית תכנית עסקית כוללת זיהוי הפוטנציאל הכלכלי בתחום הפעילות העתידי של החברה. הפוטנציאל הכלכלי כולל רמת הכנסות אפשרית מול הוצאות צפויות ושלבי התקדמות לעבר מצב של רווחיות ועצמאות כלכלית ופיננסית שלה ושל התלויים בה כלכלית.

פיתוח עסקי מבוסס תוצאות

בניית תקציב לניהול עסקי

התקציב הוא החלק הבא בתכנית. מובן שבשלבים הראשונים ההוצאות גדולות וההכנסות זעומות, אבל פיתוח עסקי נכון מעביר את החברה במהרה למצב של רווחיות. מלווה מקצועי מסייע מאד בחישוב נכון של התקציב וחיזוי נכון של נקודת שיווי המשקל. בשלב הזה גם מזהים את האמצעים שיש לנקוט כדי ששלב המעבר יקרה בזמן האפשרי הקצר ביותר. בניית התקציב כוללת הקצאת משאבים לקידום המכירות, שהם נשמת אפו של כל מיזם כלכלי. כמו כן, הקצאת התקציב הדרוש לניהול עסקי השוטף של העסק על פי אמות מידה ידועות.

ליווי עסקי וייעוץ אסטרטגי

חלק חשוב בתהליך פיתוח עסקי הינו יצירת האסטרטגיה הראויה. משמעות העניין הוא מציאת הדרך היעילה והטובה ביותר להפקת רווחים: מציאת נתח השוק הרווחי ביותר, דרכים להתמודד מול המתחרים בשוק ודרכים יצירתיות לשיווק מצד אחד ומצד שני חיסכון בהוצאות תוך השקעה נכונה של כספים בתחומים שיניבו רווחים בהמשך. מכאן ואילך יש רק לעקוב אחרי הפעילות ולבצע מקצה שיפורים מעת לעת.

למידע נוסף אודות שירותי ליווי עסקי

שירותי פיתוח עסקי

שלבי העבודה הלכה למעשה – פיתוח עסקי

פגישת היכרות עם המומחים של חברת x2yבפגישה בוחנים אנשי המקצוע את כל הנושאים שהוזכרו לעיל, בדגש על זיהוי הצרכים של המיזם החדש, מבחינה פיננסית ומבחינות אחרות. בשלב הבא מאבחנים ליקויים בהתנהלות, אם מדובר במיזם עובד.

תכנית יעדים: בניית תכנית עבודה ויעדים שנתית היא אבן הפינה, שכן היא המקור להשוואת הפעילות ולמדידת ההצלחה או אי ההצלחה בפעילות הכלכלית. חברת x2y מעניקה ליווי צמוד לכל אורך תקופת ההתקשרות עם הגוף או החברה. בכל שנה נבנית תכנית עבודה המאתגרת את בעלי החברה להשיג רווחים הגבוהים בעשרה עד עשרים אחוזים יותר מאלה של השנה הקודמת.

ליווי עסקי כולל גם פעילות פרטנית עם מחלקות שונות בחברה

לוגיסטיקה ורכש מצד אחד ומנגד צוותי המכירות של החברה, הפעילות של כל אחד מאלה משפיעה על התוצאות הכלכליות ועל הגדלת הרווחים. חלק חשוב מפעילותו של המלווה עוסקת בניהול הפיננסי ובתזרים המזומנים של החברה – תשלומים לספקים מול גביית כספים, כמו גם ההתנהלות השוטפת מול הבנקים.

המטרה של כל חברה היא בראש וראשונה – לעשות כסף. פיתוח עסקי פירושו יצירת מקורות הכנסה ברי קיימא, שיוכלו להניב הכנסות לאורך זמן. ליווי צמוד מסייע להגדיל את הפער בין הכנסות והוצאות, מה שבסיכומו של התהליך משאיר בידכם רווח גדול יותר.

חברת x2y  – ייעוץ להצלחה תלווה אתכם דרך כל השלבים שצוינו לעיל עד שהחברה תעמוד על רגליה, תהיה בעלת אסטרטגיה שיווקית וניהולית נכונה ואופק קידום ברור.
צרו קשר עוד היום

לקוחות ממליצים

Anat P
Anat P
2020-04-25
דויד שוורץ מחברת x2y מומחה בליווי מנהלים ואנשי מכירות. ההבנה שלו את העסק ביחד עם הקשר האישי שהוא יוצר איתך, עושים אותו ליועץ העיסקי הטוב ביותר שפגשתי.
Evyatar Ben Baruch
Evyatar Ben Baruch
2016-12-19
ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך!
אלמוג ינאי
אלמוג ינאי
2016-12-04
שירות מקצועי ואבחון עסקי מדויק, תודה לדויד שוורץ!

עזרה והצהרת נגישות

X2Y ייעוץ עסקי | כל הזכויות שמורותיועץ עסקי להצלחת העסק
LinkedIn
Share
WhatsApp
phone icon
Whatsapp icon